Založ si blog

Skupina arogantných, pyšných ale aj ľahostajných občanov v susedstve v Bratislave, má na svedomí dva ľudské životy

Ak zakričíte z okna , z balkóna na niekoho vonku, kde vidíte, že venčí svojho domáceho miláčika a zabudol zdvihnúť a odpratať ekskrement, dostanete niekedy vynadané.

Aj prípad v autobuse rozčúlil majiteľa svojho domáceho miláčika, pretože vodič autobusu ho upozornil, aby nasadil náhubok psovi, inak nepocestuje alebo vodič nebude pokračovať v ceste a nechá to na názor spolucestujúcich.

https://www.lysinarosko.sk/blog/vymedzenie-priestoru-pre-vencenie-psov-a-uprava-volneho-pohybu-psov

https://www.epi.sk/zz/2002-282#p4

Ako sa zachová majiteľ domáceho miláčika, ak je na podnet osoby verejne známej alebo zo susedstva pokutovaný mestskou políciou?

Najskôr sa cíti veľmi dotknutý a snaží sa v susedstve každému porozprávať svoj príbeh a poukázať na udanie a bezcitnosť udavača, suseda, ktorý len chcel, aby sa aj vlastník domáceho miláčika venoval dodržiavaniu nariadení alebo zákonov.

Ale, keďže dnes má skoro každá domácnosť domáceho miláčika, stane sa udavač nežiaducim susedom, čo je davová psychóza poškodeného a ostatných milovníkov domácich miláčikov. Ale, čo ak aj udavač má rád domácich miláčikov, len nemá záujem ho mať doma alebo sa nevie či nemôže z dajakého dôvodu oň starať? Možno aj nízky dôchodok môže byť problém.

Vysoký vek alebo samota a žiadni príbuzní môže byť tiež problém. Sympatická pani, dôchodkyňa a dokonca aj mediálne známa, sa tiež mohla práve takto stať nepríjemnou susedou a nežiaducou osobou v susedstve domácich miláčikov.

Sused, ktorý býval vedľa s matkou a starou mamou vedel o tom, ako ju všetci nenávidia, ale on pani Kristínu navštevoval a dokázali spolu komunikovať.

Nemal asi priveľa lásky vo vlastnej rodine, pretože otec bol vraj neznámy, čo mohol byť opis alebo výrok z rodného listu. Ale otec mohol byť aj veľmi vzdelaný ! Aspoň podľa priezviska suseda Vladimíra, ktorý mal tiež vysokoškolské vzdelanie, ale nemal príležitosť pracovať inak ako na dohody , cez rôzne agentúry. Matka, suseda Vladimíra bola tiež vzdelaná osoba, ale nikde sa neuvádza, či žila s manželom alebo bol len uvedený ako otec syna v rodnom liste či rozvedená.

V akom rodinnom prostredí vyrastal Vladimír ? Mal priateľov? Akých, keď koníčkom mu bolo zberateľstvo strelných zbraní v počte osem kusov a nákup kriminalistickej literatúry? A kedy začal byť takýmto vášnivým zberateľom?

 Čo ho k tomu viedlo? Vyčítala mu matka a stará mama alebo obe vari niečo? Napríklad! Prečo si nenájdeš riadnu prácu? Prečo nepracuješ niekde, kde dokážeš uplatniť svoje vzdelanie? Prečo si nenájdeš dievča? A mal vôbec dajaké?

Ako to, že človek, ktorý je v susedstve neobľúbený, pretože sa o ňom vie, že iného udal, sa stretne alebo stretáva so susedom , ktorý mal možno zlé alebo naopak veľmi dobré vzťahy s matkou a starou mamou, len mu chýbal otec, sa dostane do bytu osamelej ženy , susedy, kde sa vyrozprávajú jeden druhému a nikto si to nevšimol?

Ako to, že osoba, ktorá dlhodobo bola témou ostatných susedou ako zlá žena, zrazu nikomu nechýbala, hoci každý sused vedel, že býva sama a nikoho nemá?

https://www.topky.sk/cl/10/2350355/Horor-z-Bratislavy–Vladimir—-34–Kristinu—-68–rozstvrtil-a-upalil–Konfliktnu-susedku-poznali-vsetci

https://www.topky.sk/cl/10/2349987/Detaily-brutalnej-vrazdy-v-Bratislave–Len-pre-silne-zaludky–Zenu-zastrelil–rozstvrtil-a-chcel-spalit–POLICIA-ukazala-FOTO

https://www.topky.sk/cl/10/2347969/AKTUALNE-Drama-v-Bratislave–Strelba-do-zasahujucich-hasicov–Policia-nasla-na-mieste-telo-muza

Kto je skutočným vinníkom, keď sa stane takéto nešťastie? Nie je na vine obyvateľstvo, ktoré je pasívne k okolitému svetu? Ale ak je pasívne obyvateľstvo, nie je na vine niekto, kto tu pasivitu zapríčiňuje?

Aj samotná skupina občanov, ktorá sa ničomu  nevenuje lebo ju nič nemotivuje v spoločnosti , v ktorej žije , môže byť ovplyvnená len zlým rozhodnutím , napríklad počas volieb do parlamentu.

video:

Aká iná príčina, dôvod, to môže ešte byť, keď takýto hrozný čin je ešte nevyriešený a verejnoprávna televízia sa o to nezaujíma? Nebude to asi také zaujímavé a výnosné, ako keď vysielajú hokejové štúdio počas majstrovstiev sveta v hokeji.

Alebo to môže byť aj o tom, že zlé platové podmienky dnes nie sú len medzi učiteľmi, lekármi, zdravotnými sestrami alebo súdnymi zamestnancami , ale aj vyšetrovacími orgánmi a možno ďalších občanov, ktorí sa ešte nenaučili dostatočne podvádzať a kradnúť????

R.P.

Únos Volodymyra Zelenského nemá na svedomí Putin

18.09.2022

Preto že Putin prekukol medzinárodnú dohodu, že všetky štáty na zemeguli budú v NATO a vojny už medzi štátmi na Zemi nebudú. Zelenský odmietol takúto možnosť medzinárodného mieru a stal sa terčom únoscov, ktorí od neho požadujú , aby viedol útok medziplanetárnych armád proti štátom na Zemi. Ako to dopadne? Dozvieme sa z úst našich pravdivých médií.video: [...]

Občania chcú vidieť spoluprácu úspešných blogérov

11.09.2022

Bude svet diskriminovať amerických občanov alebo sa bude strkať stále do análu Amerike a bude diskriminovať len Rusko? Bez vetra sa ani lístok nepohne! Tak je to aj so spoluprácou úspešných blogérov. Ak sa občania nebudú správať k sebe a k štátu slušne, o žiadnej spolupráci nemôže byť žiadna reč. To začína pri dospievaní a pri [...]

Ako OĽaNO obchádza zákon

04.09.2022

Občania sú v nevedomosti! Najskôr si prečítajte článok a potom debatný príspevok, ktorý tvrdí:Hm, ktorej strany sa vami uvádzané námietky týkajú? Veď dokonca aj OĽaNO (vlastne ten polepenec, ktorý vyprodukovali pred voľbami) má 49 členov, ktoré zákon požaduje ako minimum. (Spozabukakuk) Poslanecký klub nie je štruktúra politickej stranyHm, ktorej strany sa vami [...]

NBÚ

NBÚ od októbra nemôže blokovať škodlivý obsah, nový zákon sa prijať nestihol

30.09.2022 10:44

Cieľom bolo zabrániť šíreniu dezinformácií a iného škodlivého obsahu na internete.

zaporožie, konvoj,

Rusi pri Záporoží zaútočili na konvoj civilistov, zahynulo 23 ľudí

30.09.2022 10:16, aktualizované: 10:56

Proruský predstaviteľ Záporožskej oblasti pripísal zodpovednosť za ostreľovanie ukrajinským jednotkám.

Vladimir Putin / Sergej Šojgu /

Putin opäť obišiel armádne velenie. Nedôveruje šéf Kremľa ruskému ministerstvu obrany?

30.09.2022 08:55

Byrokratické zlyhania mobilizácie môžu nasvedčovať tomu, že ruský prezident opäť obchádza vyššie velenie armády.

taliban

Kábulom otriasla mohutná explózia, terčom samovražedného útoku bola škola

30.09.2022 08:13, aktualizované: 08:40

Ide o ďalšiu zo série násilností, odkedy sa v Afganistane pred niečo vyše rokom opätovne chopilo moci radikálne hnutie Taliban.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 787101x
Priemerná čítanosť článkov: 8463x

Autor blogu

Kategórie