Založ si blog

Ako budú odškodnení a vyplatení občania, ktorí si zo svojej mzdy odvádzali v socializme peniaze na dôchodok a dnes majú z toho…

Koľko členov OĽaNO bude žalovať Matoviča za to, že platia neexistujúcej politickej štvorkoaličnej strane členské poplatky?

Veľmi som sa snažila získať informácie z dôležitého stretnutia , ktoré mali predstavitelia IOÚP s nezaradeným poslancom NRSR.

Téma bola: zabezpečiť občanom dôstojný život a ako nezaradený poslanec chce pokračovať v naplnení vízií, ktoré nedokázal ako člen politickej strany realizovať.

Rozprávali sa tiež o zavedení digitálnej meny, a aj o tom, prečo je lepšia ako propagovaná kryptomena.

Prvou výhodou je, že už nás nemôže ohroziť žiadna pandémia, pretože peniaze prenášajú najviac škodlivých baktérií , čo je aj vedecky potvrdené.

Druhou výhodou je, že peniaze v digitálnej podobe, ktoré sa v parlamente – v Úrade štátnej starostlivosti  schvália, už nikomu a nikdy chýbať nebudú!

Aj zahraniční turisti alebo obchodní partneri, by mohli na Slovensku spokojne fungovať a obchodovať.

Výmenný kurz, by bol jednotne 1:10 s podmienkou, že každá krajina môže s nami meniť len vo vlastnej mene. Ak chce Angličan meniť inou menou ako je jeho vlastná, tak nemôže!

Ak mení vlastnou menou, tak za 1000 libier , dostane na bankovej karte – platobnej karte 10000 v novej slovenskej digitálnej mene.

Z programu, ktorý mal jedenásť bodov, sa zatiaľ zaoberali len dvoma bodmi. Pochopí nezaradený poslanec NRSR , ako a či bude vedieť tieto myšlienky propagovať?

Príklad odškodnenia dôchodcov,( ak to v parlamentných voľbách ÚŠS vyhrá):

Občan – bez maturity – koeficient vzdelanosti 47 / 1 hodina práce – za 120 hodinový pracovný mesiac, dostane o rok po vyplatení čiastky podľa bodu 5 programového vyhlásenia vlády podľa potrieb občanov ( ale aj plus tú istú sumu, ak je členom ÚŠS) vyplatenú ešte sumu podľa koeficientu dosiahnutej vzdelanosti ku dňu vyplatenia, a to 33% zo svojho platu ( imaginárneho – vzor: Občan – bez maturity – koeficient vzdelanosti 47 / 1 hodina práce – za 120 hodinový pracovný mesiac, dostane o rok po vyplatení čiastky podľa bodu 5 programového vyhlásenia vlády podľa potrieb občanov)

Pri tomto riešení, by občania ( žijúci na Slovensku) daňovú povinnosť nemali, pretože by občania mali len jednotnú a jedinú daň, a tá by bola daň z prevodu pre všetkých 0,50% z odchádzajúceho akéhokoľvek a kohokoľvek peňažného účtu!

Potrebujete na dedinách novú kanalizáciu alebo pitnú vodu a vodovod, pretože od vzniku demokracie tu žiadna vláda nedokázala zabezpečiť?

info:

Prečo sa kráľovná Alžbeta II.udržala 70 rokov na čele monarchie? Lebo  dokázala aj nesplniteľné sľuby speňažiť.

Ja si chcem nakradnúť svojim spôsobom a nechcem, aby niekto vedel koľko som si nakradol

10.08.2022

Komu z čitateľov blogov vadí, že na Slovensku niečo nefunguje a kto z vás má zdravý úsudok, že je potrebné na Slovensku niečo zmeniť? Koľko rokov, mesiacov alebo týždňov ostáva na záchranu,už neexistujúcej krajiny? video:https://www.youtube.com/watch?v=ddfWOV7Ez1k Novinári sa nevedia pýtať politikov! Mali by dávať konkrétne otázky. Napríklad.Pán Sulík, máte dojem, [...]

Nikdy nemargíroval,až na to doplatil

07.08.2022

Spravodlivosť je len jedna a vždy na ňu dôjde. Pri tomto fakte pochopíme, že takáto cesta čestnosti je najlepšia pri našej ceste k určitému cieľu. Oslovila som preto môjho obľúbeného blogéra , aby som od neho zistila, čo najviac odpovedí o ňom, ale hlavne prečo žije tak, ako žije, ale aj to, čo o ňom nikto netušil.Ako sa chcete pán Juraj dostať z tohto pekla, ktoré [...]

Vymením Život (politickú stranu) za život

31.07.2022

Nerobí mi to žiadny problém. Stačí len porovnať a rýchlo sa rozhodnúť. Mám sedemdesiatštyri rokov a už mám dosť falošných sľubov a politických klamstiev! https://domov.sme.sk/c/22971981/koalicna-kriza-podpora-taraba-kuffovci-kollar.html Hospodárenie je najdôležitejším článkom na ceste k pokroku. video: Je rozdiel občanom, ktorí na Slovensku čakajú na skutočný [...]

košice

V košickom Dóme sa kedysi bežne pochovávalo. Dnes sú tam miesta iba pre košických biskupov

16.08.2022 15:11

Niekedy sa do dómskych hrobiek pochovávalo bežne. Od roku 1862 je všetko inak. Kto každý je katedrále pochovaný a koho ešte tam pochovajú?

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Na Peknej ceste v Bratislave horí porast a časť vinohradov, cesta je uzavretá

16.08.2022 15:00

V smere na Vinohrady horí porast a časť vinohradov veľkosti približne piatich hektárov.

matovič

Matovič na záchranu vlády rezignoval

16.08.2022 14:30

Prečo sa SaS s OĽaNO sporia o dôvodoch rozpadu vlády? Očakávam, že si verejnosť bude pamätať skôr príbeh Igora Matoviča než realitu, upozornil politológ Jozef Lenč.

Petrohrad Finsky zaliv

Fíni priškrtia tok ruských turistov. Vítajú ich ukrajinskou hymnou

16.08.2022 14:12

Od septembra Fínsko vpustí iba desatinu terajšieho počtu ruských turistov. "Nie je vhodné, aby sa Fínsko stalo medzizastávkou pre ich dovolenky v Európe," hovorí minister.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 88
Celková čítanosť: 629062x
Priemerná čítanosť článkov: 7148x

Autor blogu

Kategórie