Založ si blog

Ako budú odškodnení a vyplatení občania, ktorí si zo svojej mzdy odvádzali v socializme peniaze na dôchodok a dnes majú z toho…

Koľko členov OĽaNO bude žalovať Matoviča za to, že platia neexistujúcej politickej štvorkoaličnej strane členské poplatky?

Veľmi som sa snažila získať informácie z dôležitého stretnutia , ktoré mali predstavitelia IOÚP s nezaradeným poslancom NRSR.

Téma bola: zabezpečiť občanom dôstojný život a ako nezaradený poslanec chce pokračovať v naplnení vízií, ktoré nedokázal ako člen politickej strany realizovať.

Rozprávali sa tiež o zavedení digitálnej meny, a aj o tom, prečo je lepšia ako propagovaná kryptomena.

Prvou výhodou je, že už nás nemôže ohroziť žiadna pandémia, pretože peniaze prenášajú najviac škodlivých baktérií , čo je aj vedecky potvrdené.

Druhou výhodou je, že peniaze v digitálnej podobe, ktoré sa v parlamente – v Úrade štátnej starostlivosti  schvália, už nikomu a nikdy chýbať nebudú!

Aj zahraniční turisti alebo obchodní partneri, by mohli na Slovensku spokojne fungovať a obchodovať.

Výmenný kurz, by bol jednotne 1:10 s podmienkou, že každá krajina môže s nami meniť len vo vlastnej mene. Ak chce Angličan meniť inou menou ako je jeho vlastná, tak nemôže!

Ak mení vlastnou menou, tak za 1000 libier , dostane na bankovej karte – platobnej karte 10000 v novej slovenskej digitálnej mene.

Z programu, ktorý mal jedenásť bodov, sa zatiaľ zaoberali len dvoma bodmi. Pochopí nezaradený poslanec NRSR , ako a či bude vedieť tieto myšlienky propagovať?

Príklad odškodnenia dôchodcov,( ak to v parlamentných voľbách ÚŠS vyhrá):

Občan – bez maturity – koeficient vzdelanosti 47 / 1 hodina práce – za 120 hodinový pracovný mesiac, dostane o rok po vyplatení čiastky podľa bodu 5 programového vyhlásenia vlády podľa potrieb občanov ( ale aj plus tú istú sumu, ak je členom ÚŠS) vyplatenú ešte sumu podľa koeficientu dosiahnutej vzdelanosti ku dňu vyplatenia, a to 33% zo svojho platu ( imaginárneho – vzor: Občan – bez maturity – koeficient vzdelanosti 47 / 1 hodina práce – za 120 hodinový pracovný mesiac, dostane o rok po vyplatení čiastky podľa bodu 5 programového vyhlásenia vlády podľa potrieb občanov)

Pri tomto riešení, by občania ( žijúci na Slovensku) daňovú povinnosť nemali, pretože by občania mali len jednotnú a jedinú daň, a tá by bola daň z prevodu pre všetkých 0,50% z odchádzajúceho akéhokoľvek a kohokoľvek peňažného účtu!

Potrebujete na dedinách novú kanalizáciu alebo pitnú vodu a vodovod, pretože od vzniku demokracie tu žiadna vláda nedokázala zabezpečiť?

info:

Prečo sa kráľovná Alžbeta II.udržala 70 rokov na čele monarchie? Lebo  dokázala aj nesplniteľné sľuby speňažiť.

Sociálna poisťovňa ma podviedla, justícia maskovala pochybenia vznikajúcej demokracie, ale ja som chcel, a aj chcem naďalej žiť !

23.11.2022

Takto mi odpovedal pán Juraj, keď súhlasil s rozovorom po určitej dobe, kde som mu otvorene povedala, že chcem ho zviditeľniť, aby ho občania Slovenska poznali: ,,Tak som sa rozhodol vyhovieť blogerke,aby so mnou urobila rozhovor a napísala o tom článok.“ https://zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/foto-slavni-epilepsiou-tieto-hviezdy-nou-museli-naucit-zit [...]

Ako vyriešiť problémy ZMOS( Združenie miest a obcí Slovenska ), a ako vyriešiť problémy občanov za jedno volebné obdobie

20.11.2022

Ale ( https://www.zmos.sk/organy-zmos.html#m_406110 ) prv než vysvetlím , prečo sa obracať na ZMOS, si niečo objasníme!Nedávno nám jeden náš občan, ktorého sme obhajovali u zamestnávateľa, povedal:,, Nechcel som vám robiť problémy.“Vysvetlím!My z Inštitútu ochrany ústavných práv, pomáhame každému kto nás osloví lebo tu na občanov všetci kompetentní kašlú! [...]

Ako vyriešiť otázku migrácie v Eú a neporušiť pritom nariadenia Eú( čl.7.odst.2 Ústavy Sr.) ?

19.11.2022

Ja celý život počúvam o tom, ako sa vierou, láskou, modlitbami či humánnou pomocou všade pomáha, ale ožobračovanie za pomoci korupcie a podvodov sa zatajuje! Ktorá krajina v Eú chce prijať migrantov z iných krajín mimo schengenského priestoru, nech si buď na hranice schengenského priestoru alebo do krajiny, odkiaľ chcú občania odísť, pre týchto občanov [...]

Trump

Súd zamietol Trumpovu žiadosť a uvoľnil pre vyšetrovanie všetky zhabané dokumenty

02.12.2022 10:55

Odvolací súd tým odstránil prekážku vo vyšetrovaní ministerstva spravodlivosti v prípade držby utajovaných dokumentov.

Polícia / NAKA / Kukláči /

NAKA začala trestné stíhanie v kauze vyplatenia 30 miliónov eur advokátom

02.12.2022 10:34

FNM zrealizoval v roku 2014 verejné obstarávanie právnych služieb a uzavrel zmluvy aj s advokátskymi kanceláriami Bžán a Dvorecký.

prezidentka

Poslanci pokračujú v rokovaní, čaká ich výnimočne viacero hlasovaní

02.12.2022 09:52

Poslanci majú rozhodnúť aj o novele zákona o dani.

sanna marinová Anthony Albanese

Európa nie je dosť silná na to, aby sama čelila Rusku, vyhlásila Marinová

02.12.2022 09:02

Podľa fínskej premiérky ruská invázia a okupácia Ukrajiny odhalila slabé stránky Európy a strategické chyby pri rokovaní s Ruskom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 108
Celková čítanosť: 1041605x
Priemerná čítanosť článkov: 9644x

Autor blogu

Kategórie