Založ si blog

Zaslúžia si ,podľa médií, bezparlamentní poslanci, poberať plat presahujúci5000,- eur, ešte ďalšie dva roky v parlamente?

Budú si vedieť učitelia vybojovať vyššie platové podmienky? Ich jednanie, by malo byť radikálnejšie! Budú vedieť rázne navrhnúť zvýšenie platov o 100% a k tomu výšku inflácie, ale ak do 1.9.2022 nebudú mať platový dekrét v rukách , tak nenastúpia do zamestnania! ? Ale môžu trvať aj na tom, že ak to nemôže byť 100%, tak  aby na celom Slovensku znížili minimálne o 50% všetky dane a k tomu + výška inflácie. Takto, by pomohli aj ostatným zamestnancom alebo nikto, okrem učiteľov nepotrebuje vyššie platy? ( alebo tí ostatní pôjdu až potom žiadať, keď sa to podarí učiteľom? )

Nedávno mi kamarádka povedala, ako navštívila s Inštitútom ochrany ústavných práv poslancov v parlamente, ktorí sú (ako že) nezaradení a ako sa nevedia správať k občanom voličom a ignorujú občianske stretnutia aleo kontakty s občanmi.
,, Stretli sme sa s poslancom Čepčekom a poslankyňou Hatrákovou, aby sme si dohodli osobné stretnutie ( na tému: ako občanom zaistiť dôstojný život, ktorý nie je nikde definovaný, čo to je a ako by mal fungovať) a prebrali dôležité témy, ktoré pomôžu občanom – voličom.
Poslanec Čepček bol okamžite ústretový a poslankyňa Hatráková trvala na tom, aby boli prítomní aj asistenti poslancov. Poslankyňa Tabak, ktorá bola k dispozícií len na mobile, súhlasila so stretnutím po 16.júni 2022, čo potvrdila v telefonnom rozhovore.
Ako to celé dopadlo? Tak ako to majú poslanci vo zvyku a zaužívané. Ak občan niečo chce, tak sa pred občanom zatajujú alebo skrývajú. Mailová komunikácia je prakticky nulová, preto že majú preplnené mailové schránky. Telefón neberú a nereágujú na volania. Sú utajení, až do doby, kedy to občana prestane baviť. „

Počuli sme niekedy od poslancov , ktorí sa stretli v parlamente, že chcú niečo na tom stretnutí vyriešiť? Príklad: Poďme riešiť konečne občanov , a to ako zamestnancov. Nie len učiteľov alebo školský personál, za to, že teraz štrajkovali.

https://www.crz.gov.sk/4527222/

Nikdy nie je neskoro alebo, nič nie je stratené

13.02.2023

Kto má odvahu, nech sa pridá alebo môže v base ( za kolaboráciu hniť) rozmýšlať: prečo ľudia stáročia utekajú z vlastnej domoviny do cudzích zemí prečo nedokážu vybudovať doma to, čo v zahraničí obdivujú video: video: https://www.facebook.com/watch/?v=1551679728683302 video: VIDEO: VIDEO: video: A práve preto ,, Boh “ Vás opatruj, kto si pomýli Modrú koalíciu s [...]

Čaká nás veľká zmena , ale…

05.02.2023

….veľa ľudí na to treba. Aj cenzúru veľmi prísne trestať treba… Dve komory parlamentu, ale len pod dohľadom štátu ( občanov = voličov).Čítali sme už články, ktoré dokážu napraviť občianske slovenské živorenie a zaviesť aj morálny a aj ekonomicky zdatný štát.Celé je to o tom, že odbornosť, zodpovednosť a kontrola bude v prvom rade od občanov=voličov a [...]

,,Cudzí zbojom na nás padol, o vlasť našu nás okradol; došliapal nám naše práva, zašla rodu nášho sláva.“

04.02.2023

https://www.zones.sk/studentske-prace/basne/18083-branko-samo-chalupka/Zahodili sme ego a vyhoveli našim obdivovateľom. Ako? Oslovili sme na ich podnet lídrov politickej strany, ktorá chce spolupracovať a tak aj my sme sa stali členmi, aby sme spoločne mohli pracovať na volebnom programe, ktorý prinesie obrovský úžitok pre Slovensko a občania budú mať konečne dôstojný [...]

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

sady, ovocie, ovocné sady, jar, stromy, jarné mrazy, zmrznutá úroda,

Pozor na nočný mráz, varujú meteorológovia

03.06.2023 18:27

Na viacerých miestach stredného a východného Slovenska bude v noci platiť výstraha prvého stupňa pred mrazom vo vegetačnom období.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 125
Celková čítanosť: 1298813x
Priemerná čítanosť článkov: 10391x

Autor blogu

Kategórie