Založ si blog

Klebeta,houx, konšpirácia alebo pravda?

Že by naozaj skupoval Viktor Orban slovenskú pôdu , ktorá sa predáva len preto, že naši poľnohospodári trpia a nemajú ekonomické podmienky, dotácie, ale aj inak možnosť získať finančný kapitál, na rast firiem, družstiev, cechov.


Ak vlastníte územie,môžete si ako majiteľ pozvať naň hosťa, podľa vášho uváženia. Ak bude vlastníkom Orban, môže si pozvať na svoje pozemky Putina?

video:

Slovensko je už na 95 % stratené. To čo sa v ČSSR započalo v roku 1989 to sa už zrejme nebude dať zastaviť.


Vymožiteľnosť práva na Slovensku je už na úrovni totalitných krajín. Slovenská paródia na „demokraciu“ je obrovským nešťastím pre veľké množstvo Slovákov. 30 rokov prázdnych rečí a sľubov. 30 rokov drancovania Slovenského hospodátstva. 30 rokov nedotknuteľnosti a beztrestnosti čelných predstaviteľov Slovenského štátu. 30 rokov ponižovania a uťahovania opaskov. 30 rokov páchania nedoziernych podvodov na Slovenskom národe.


Výsledok ?


Úpadok Slovenskej spoločnosti ako morálny ako intelektuálny tak aj ekonomický je až tragický. Myslím si že to všetko čo sa deje u Vás na tom Slovensku v tejto zvrátenej dobe je v podstate už len zle alebo ešte horšie.


Žijem v Spojených štátoch a s zhrôzou sledujem dianie na Slovensku. Slovensko nikdy nikoho ani ekonomicky ani morálne už nedobehne ani keby utekalo oproti. Radšej sa vráťte k nejakej novej forme socialistického zriadenia spoločnosti s aplikovanou trhovou ekonomikou. V podstate aj tak všetko čo máte na Slovensku sa aj tak postavilo za čias socializmu. Nemocnice, sídliská, školy, univerzity, celková infraštruktúra, energetika, vodárenská štruktúra, jadrová energetika a tak ďalej a tak ďalej… Veď na Slovensku Vám ani diaľnicu nevedia dostavať. Zaveďte si socializmus a budete sa mať určite lepšie. Ľudia u Vás zomierajú na liečiteľné choroby.

Príklad: ľudia horia v Prešove a hasiči nemajú dostatočnú výškovú techniku ale hlavná vec že si u Vás niekto ide robiť super kšeft na kúpe útočných bojových štíhačiek. Na čo sú Vám Slovákom útočne stíhačky ? Chcete sa pod taktovkou severoatlatickej aliancie NATO zapliesť do vojny proti Rusku ?
https://volajte112.blog.pravda.sk/2019/12/16/vybuch-plynu-v-presove-je-vina-demokratickych-politikov/

Slovanský národ – Slovensko bude bojovať proti slovanskému národu – Rusku ? Čo ste už na tom Slovensku komplet rozum potratily. Poľnohospodárstvo ste si zničili. Zdravotníctvo máte v rozklade.
Lieky – Potraviny – Benzín – Naftu – Energie – Dopravu a veľa veľa ďalších máte už drahšie ako tu v Amerike.
Na Slovensku máte oveľa oveľa vyššie dane ako tu v USA a čoskoro o pár rokov budete mať drahšie už aj služby.
To nevidíte kam sa rútite ?
https://volajte112.blog.pravda.sk/2021/12/08/dam-vam-minimalne-desatkrat-viac-ako-vam-igor-matovic-dokaze-slubit/

Treba sa prebudiť ! Ak sa zapletiete do vojny proti Rusku tak to bude Vaša naprostá zkáza – smrť.
Vojenská ofenzíva proti Rusku bude spustená zhruba do 30 rokov a na tomto sa chcete spolupodieľať Slováci ?
Každému kto číta tieto riadky dávam na vedomie že vojenský biznis tu v USA je jedným z hlavných ekonomických piliérov. Z času na čas musí USA všetku tú vojenskú produkciu aj použiť aby sa mohla produkovať nová a nová a tak dookola.
Preto bol napríklad: Vietnam – Líbia – Iraq – Irán – Sýria – Juhoslávia – Afganistan – Kórea – Sudán – Somálsko a mnohé mnohé ďalšie agresívne intervencie Spojených štátov.
Čo si myslíte že po spustení vojny proti Ruskej federácii kam budú padať rakety ? Paríž ? Londín ? Praha ? Viedeň ? Ženeva ? Kodaň ? Helsinki ? Rím ? Barcelona ? Berlín ? Brusel ?
Nie nie vážený Slováci tam nikde ani na jedno z týchto miest nespadne ani jedna raketa. Ako prvé sa zničia štáty ako Slovensko alebo teda ich časti ako východ Slovenska – východ Maďarska – východ Poľska. Vystúpne čo najskôr z NATO a EÚ Vyhláste vojenskú neutralitu. Zaveďte si socializmus s aplikovanou trhovou ekonomikou ako majú napríklad v Číne a choďte si vlastnou cestou ináč Vás čaká peklo.
https://rikaerika.blog.pravda.sk/2022/05/24/niekto-postavi-na-konci-politickej-kariery-stoziar-a-niekto-vyplazuje-jazyk/

Je mi nesmierne ľúto všetkých trpiacich ľudí u Vás na Slovensku ktorý tam žijú na hranici biedy. Nevedia sa dostať k liekom umierajú na liečiteľné choroby. Živoria z pár stovák mesačne.
Toto všetko je výsledok Vašej 30 ročnej „demokratickej“ cesty od roku 1989. Neviete postaviť pred zodpovednosť nikoho z tých ktorý spôsobily tento stav Slovenskej spoločnosti. Neviete pracovať s princípom parlamentnej demokracie a v podstate ani s demokraciou ako takou. Posledných 30 rokov je toho naprostým zdrvujúcim dôkazom. Chodievam občasne na Slovensko a novo postavené od roku 1989 čo vidím sú nejaké len nákupné centrá, rôzne shopingi, Auparky, Lidly, Tescá, telekomunikačné centrá, autoshowrumi, nejaké otrokárske fabriky kde Slováci robia za pár stovák a produkujú tak obrovské zisky ktoré idú aj tak do zahraničia, nejaké elektrodomy ako napríklad NAY a tak ďalej ale nevidím žiadnu nemocnicu postavenú po roku 1989 nevidím žiadnu novú infraštruktúru žiadne nové školy či univerzity alebo nejaké nové výskumné ústavy nevidím žiadne nové dopravné stanice žiadne nové letiská žiadne nové sídliská proste nič.
Vie mi tu niekto menovať aspoň jednu nemocnicu postavenú po roku 1989 ? Alebo nejaké nové sídlisko postavené po roku 1989 niekde na Slovensku ?
https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/09/10/co-prinesie-pre-slovensko-vlastny-jackpot-5-000-000-000-000-000/

Diaľnica bude kedy ?
Koľko bude stáť tá diaľnica ak bude dokončená ?
Bude to najdrahšia diaľnica na kilometer výstavby v celom vesmíre či ?
Mladý ľudia u Vás na Slovensku prežívajú v depresiách na hypotékach v bytoch ktoré na Slovensku stoja od čias socializmu. Prežívajú na úveroch na leasingoch s mobilmi v rukách a internetom pred ksychtami.
To Vám Slováci nepríde ako trápne toto ?
Utekajte čím sķôr zo štruktúr EÚ a NATO lebo ak Vás agresívna Amerika zaťiahne do vojny proti Ruskej federácii tak boh s Vaším Slovenským národom. Američania sú národ útočných patriotov žijem tu v USA už dlhé roky a vidím to denno denne čo sú Američania zač. ČSSR malo všetko úplne všetko a teraz už nemáte nič. Kvalita života po roku 1989 je hlboko hlboko pod úrovňou z pred roka 1989.
Toto ste chcely po roku 1989 ?
https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/10/21/akcia-na-dorucitela/

Slováci prebuďte sa už konečne a utekajte z EÚ a NATO čím skôr. ČÍM SKÔR. Úpadok Slovenskej spoločnosti ako morálny tak aj ekonomický je až tragický. S nástupom zvráteného liberalizmu očakávajte naprosto drtivý doslova drtivý dopad celého Slovenska.
Takmer 10.000 ľudí ročne mŕtvych na liečiteľné choroby na tak malý štát akým je Slovensko to už nesie znaky páchanej genocídy.
2 milióny ľudí na Slovensku žijúcich v biede z pár stovák mesačne ako Slovenská pracujúca chudoba.
500.000 nezamestnaných ľudí bez práce.
400.000 agresívnych cigánskych asociálov zabíjajúcich a zmrzačujúcich slušných Slovákov.
750.000 dôchodcov s dôchodkom nižším ako 350 eur.
400.000 prevažne mladých ľudí bolo nútených odísť zo Slovenska. 350.000 ľudí na Slovensku síce pracujú ale len na dohodu o vykonaní práce s príjmom hlboko hlboko pod úrovňou Slovenskej minimálnej mzdy.
https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/12/12/cim-viac-nase-slovensko-media-a-politici-zdehonestuju-o-to-viac-nas-to-s-uniou-statnej-starostlivosti-bude-bavit-vsetok-ten-bordel-napravit/

Zdravotníctvo v naprostom úpadku.
Viac ako 3 a pol milióna exekúcii na 5 a pol miliónový národ toto všetko sú výsledky celkovej tragiky Slovenského národa.
Tragika Slovenského úpadku sa s pribúdajúcim časom bude ďalej len a len prehlbovať. V priebehu roka 2020 čakajte na Slovensku zhruba 15 až 20 percentné zdražovanie úplne všetkého počnúc napríklad elektrickou energiou a končiac napríklad mliekom…Každým rokom sa na Slovensku čoraz viac a viac ľudí prepadá do biedy a ani rok 2020 toho nebude výnimkou. Škoda celého Slovenského zotročeného národa.
Tu v Amerike ak človek nevie dôveryhodne dokladovať pôvod majetku tak takýto človek o takýto majetok automaticky prichádza v plnom rozsahu. U Vás na Slovensku je to ako ? ? ?
Výsledok Vašich Slovenských volieb 2020 je príkladom naprostého úpadku a zdrvujúcej tragiky Slovenskej spoločnosti. Stačí si prečítať programové vyhlásenie Matovičovej bandy.
Stíhanie sudcov za právny názor ?
Sledovanie ľudí ?
Kontrola telefónov ?
Kotrola internetu ?
Kontrola pohybu ?
Špicľovanie ?
Donášactvo ?
Špehovanie ?
Stíhanie ľudí za prezentáciu nesúhlasných názorov ?
Stíhanie ľudí za prejav nesúhlasnej kritiky ?
A iné a iné zvrátené prvky neo slniečkárskej totality v podaní zvráteného Matoviča a jeho bandy. Všetci Matovičovi voliči teraz vyzerajú ako nepríčetný idioti keď sa pekne ukázalo komu bude Matovičova banda slúžiť.
Dosadzovanie top manažérov Penty do štátnych funkcií ???
https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/10/16/takymto-ludom-ako-je-matovic-mam-ja-zverit-svoj-zivot-alebo-vy/

Penta nemala ešte nikdy taký vplyv ako bude mať teraz za vlády Matovičovej bandy. Matovič Kollár Sulík Remišová a spol. Vám doslova napľuli do ksychtov a teraz za to žiaľ budete musieť niesť následky v podobe drtivého doslova drastického úpadku ako demokratického tak aj ekonomického. 10.000 ľudí ročne mŕtvych na liečiteľné choroby ???
https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/10/29/hra-na-slepu-babu-medzi-byvalymi-a-terajsimi-politikmi/

Za pôsobenia Matovičovcov tento počet vzrastie minimálne na 20.000 ročne !!! Do biedy a beznádeje sa bude prepadať oveľa viac ľudí ako do teraz.
Celé 4 roky sa budú tieto slniečkárske prasatá len vyhovárať na Smer SD prázdnu špajzu a na Coronu. Intelektuálny úpadok mladých ľudí na Slovensku je až tragický !!!

Socializmus časom ostane poslednou nádejou Slovenského národa a možno aj ostatného sveta.
video ( bolo už odstránené autor je neznámi ):
https://youtu.be/ISSJmF2C6ko

Ako budú odškodnení a vyplatení občania, ktorí si zo svojej mzdy odvádzali v socializme peniaze na dôchodok a dnes majú z toho…

25.06.2022

Koľko členov OĽaNO bude žalovať Matoviča za to, že platia neexistujúcej politickej štvorkoaličnej strane členské poplatky? Veľmi som sa snažila získať informácie z dôležitého stretnutia , ktoré mali predstavitelia IOÚP s nezaradeným poslancom NRSR. Téma bola: zabezpečiť občanom dôstojný život a ako nezaradený poslanec chce pokračovať [...]

Zaslúžia si ,podľa médií, bezparlamentní poslanci, poberať plat presahujúci5000,- eur, ešte ďalšie dva roky v parlamente?

18.06.2022

Budú si vedieť učitelia vybojovať vyššie platové podmienky? Ich jednanie, by malo byť radikálnejšie! Budú vedieť rázne navrhnúť zvýšenie platov o 100% a k tomu výšku inflácie, ale ak do 1.9.2022 nebudú mať platový dekrét v rukách , tak nenastúpia do zamestnania! ? Ale môžu trvať aj na tom, že ak to nemôže byť 100%, tak aby na celom [...]

Ideme sa pozerať ako nám Slovensko chátra?

12.06.2022

Nuž je to predovšetkým preto, že sa nenaplnili pre občanov očakávania, ktoré mali po nastolení demokratických pomerov po novembri 1989. Zmeny pre nich priniesli hlboký prepad spôsobený najmä nezamestnanosťou a s postupným vytváraním veľkých rozdielov medzi chudobnými a bohatými. Ako hlavné heslo dňa sa šírila téza, že štát nevie dobre [...]

Texas, blesk, búrka, mlyn, počasie,

Českom sa prehnali silné búrky, bez elektriny zostali tisíce domácností

01.07.2022 22:50

V okolí Břeclavi padali trojcentimetrové krúpy a pre búrky museli v Brne prerušiť hudobný festival Beats for love.

požiar

Pri Dunajskej Strede zhorelo 30 hektárov obilia

01.07.2022 21:41

Na južnom Slovensku v obci Lehnice-Sása v Dunajskej Strede vypukol na poli požiar a zničil 30 hektárov obilia.

Remišová Veronika, podcast

Remišová napomína Sulíka s Matovičom: Predčasné voľby nikomu nepomôžu

01.07.2022 21:04

Vicepremiérke Remišovej veľmi záleží na tom, aby koalícia vydržala. Preto verejne vyzýva svojich kolegov, aby držali spolu.

Alexej Navaľnyj

Žijem si ako Putin a Medvedev, opisuje Navaľnyj pobyt v novej väznici

01.07.2022 19:15

Žijem si ako Putin a Medvedev, píše väznený Navaľnyj na Twitteri.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 570471x
Priemerná čítanosť článkov: 7043x

Autor blogu

Kategórie