Založ si blog

Média (ne)čelia útokom alebo týždenné spravodajstvo a prekvapenie pre …. II.diel?

Ako je to vlastne s ukončením alebo prerušením pandémie? Je pravda, že vakcíny sú biologické zbrane? 

Koľko ešte potrvá, až my občania pochopíme aké práva máme, ktoré nevieme správne použiť a aké povinnosti z toho pre nás vyplývajú?

 Ak si prečítame Ústavu Sr., tak máme pri používaní, nám umožnených práv len jedinú povinnosť, a to je chrániť Ústavu Slovenska!

video:

video:
 
https://www.youtube.com/watch?v=T8vf0_y269s


 
  


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 
video:


citujem:

,,Ste mafiáni z mafiánskej „politickej strany“, ste najdesivejšie zoskupenie zločincov, kde Mečiarova túžba po vlastnom štáte bola rýchlo vymenená za špinavé ruky boľševických hrabošov.

Ste mafiáni, Fico s Kaliňákom a „stranou“ Smer-SD, ste mafiáni všetci, ktorému prischne majster Nič, Peter Pellegríni a Smer-SD dva, pretože Mečiarove krédo o lúpení ste povýšili tak vysoko, že ste siahli Al Caponemu na prvenstvo.

Žiadne politické procesy, žiadni politickí väzni, žiadna likvidácia opozície, iba regulárna ochrana pred najbrutalnejšou partiou zločincov, ktorí sa prekryli dekou spomienkového optimizmu a naivity voliča s označením „socialisti“.

Mečiar použil mafiánske praktiky, keď nechal cez Lexu uniesť syna prezidenta Kováča, lebo sa vzoprel mafiánskym praktikám. Keď v závere svojej politickej smrti si na likvidáciu všetkých, čo šli príkladom Michala Kováča, prizval Černáka a jemu podobných.

Fico použil mafiánske praktiky na vraždu novinára Jána Kuciaka a Martinky Kučnírovej, lebo boli hrozbou. Až tak veľkou, že v strese permanentne naloženého Fica v liehu a v miliarde eur zradilo podvedomie.

„Ja viem, kto je skutočným objednávateľom vraždy Kuciaka a Kušnírovej“ !

Ste mafiáni do dôsledkov ešte aj v čase, kedy vám volič demokratickým a ústavne prípustným spôsobom, parlamentným voľbami, vystavil zásadné obvinenie, žalobu a súd.

Donekonečna sa pýtate, že neviete, vy vyštudovaní právnici, z čoho ste obvinení.

Jednoduchá odpoveď.

Z čoho sú Kaliňák a Fico obvinení ? Z toho, z čoho žijú. Z nakradnutého, z ulúpeného.

Túžba Mečiara v kombinácií s túžbou Fica byť v „jadre EÚ“ sa zmenila na okrádanie.

Deti, ktorým ste zobrali materské mlieko.

Deti, ktorým ste zobrali budúcnosť spolu so snom, že sa oplatí čestne žiť a 250 tisíc dalo zbohom vašej mafiánskej túžbe mať vlastný štát.

Dospelým, z ktorých mnohí už pochopili, že ich mzdy mohli byť minimálne o 50 percent vyššie, nebyť vášho mafiánskeho luxusu a topenia sa v bohatstve.

Dôchodcom milú a pokojnú starobu dôchodkom, ktorý by bol dôstojný.

Štátu, ktorý sa v čase Dzurindu rozbehol k úcte okolitého sveta, aby za vami, mafiánmi smer Ficov a mafiánmi smer Pellegríni, nezostalo nič.

Mali by sme prestať vám hovoriť opozícia, ale mafia, nemali by sme vám hovoriť chorý túžbou po moci, ale zločinec, nemali by sme vám hovoriť hriešnik, ale blázon, ktorý sa nepoučil z dejín. Pavol Varga


 
 


 
 


 
 


 
 

Ako budú odškodnení a vyplatení občania, ktorí si zo svojej mzdy odvádzali v socializme peniaze na dôchodok a dnes majú z toho…

25.06.2022

Koľko členov OĽaNO bude žalovať Matoviča za to, že platia neexistujúcej politickej štvorkoaličnej strane členské poplatky? Veľmi som sa snažila získať informácie z dôležitého stretnutia , ktoré mali predstavitelia IOÚP s nezaradeným poslancom NRSR. Téma bola: zabezpečiť občanom dôstojný život a ako nezaradený poslanec chce pokračovať [...]

Zaslúžia si ,podľa médií, bezparlamentní poslanci, poberať plat presahujúci5000,- eur, ešte ďalšie dva roky v parlamente?

18.06.2022

Budú si vedieť učitelia vybojovať vyššie platové podmienky? Ich jednanie, by malo byť radikálnejšie! Budú vedieť rázne navrhnúť zvýšenie platov o 100% a k tomu výšku inflácie, ale ak do 1.9.2022 nebudú mať platový dekrét v rukách , tak nenastúpia do zamestnania! ? Ale môžu trvať aj na tom, že ak to nemôže byť 100%, tak aby na celom [...]

Ideme sa pozerať ako nám Slovensko chátra?

12.06.2022

Nuž je to predovšetkým preto, že sa nenaplnili pre občanov očakávania, ktoré mali po nastolení demokratických pomerov po novembri 1989. Zmeny pre nich priniesli hlboký prepad spôsobený najmä nezamestnanosťou a s postupným vytváraním veľkých rozdielov medzi chudobnými a bohatými. Ako hlavné heslo dňa sa šírila téza, že štát nevie dobre [...]

Texas, blesk, búrka, mlyn, počasie,

Českom sa prehnali silné búrky, bez elektriny zostali tisíce domácností

01.07.2022 22:50

V okolí Břeclavi padali trojcentimetrové krúpy a pre búrky museli v Brne prerušiť hudobný festival Beats for love.

požiar

Pri Dunajskej Strede zhorelo 30 hektárov obilia

01.07.2022 21:41

Na južnom Slovensku v obci Lehnice-Sása v Dunajskej Strede vypukol na poli požiar a zničil 30 hektárov obilia.

Remišová Veronika, podcast

Remišová napomína Sulíka s Matovičom: Predčasné voľby nikomu nepomôžu

01.07.2022 21:04

Vicepremiérke Remišovej veľmi záleží na tom, aby koalícia vydržala. Preto verejne vyzýva svojich kolegov, aby držali spolu.

Alexej Navaľnyj

Žijem si ako Putin a Medvedev, opisuje Navaľnyj pobyt v novej väznici

01.07.2022 19:15

Žijem si ako Putin a Medvedev, píše väznený Navaľnyj na Twitteri.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 570468x
Priemerná čítanosť článkov: 7043x

Autor blogu

Kategórie