Založ si blog

Týždenné spravodajstvo a prekvapenie pre ….

Sebastian Kozarec z Dechtíc vyhľadal Igora Matoviča a požiadal ho,že chce byť poslancom. Vyhľadá ho aj preto, aby mu oznámil,že sa hanbí za členstvo v OĽaNO a chce odísť nie len zo strany, ale vzdať sa poslaneckého mandátu?
Bola som náhodou pri tom, keď sa občanka pýtala tohoto mladíka základné otázky o tom ako si predstavuje svoju prácu poslanca a či vie, čo je jeho náplň práce. No jeho správanie bolo, ako keď sa dostane žiak základej školy pred príjimací pohovor na strednú školu. Keď som si pomyslela, že takéto chlapčiatko má svojim počínaním rozhodovať o životoch občanov ….. Čo ak sa takouto politikou a Vládou Sr.o pár rokov dostane rozhodnutím občanov do parlamentu viac takýchto detí? Kde potom skončíme?

Armáda únie z roku 1863 ako vzor proti Rusku? https://sk.wikipedia.org/wiki/%C3%9Ania_(americk%C3%A1_ob%C4%8Dianska_vojna)

Kašlem ma názory ministra, nemá tam, čo robiť, po tom, čo povedal – Ján Lakota
video:

video:

Robert Fico a jeho NÁKLAD ktorý musíte vidieť! Sulík, Zelensky, Matovič to poriadne schytali – SMER

video:

R. FICO šokuje o Zuzane Čaputovej: GARANTUJEM VÁM, ŽE DOPADNE EŠTE HORŠIE AKO KISKA! – SMER SD

video:

Eduard Chmelár usvedčil Zelenského z klamstiev?! + takýto náklad OĽaNO ešte nezažilo!

video:

Milan Uhrík TOTÁLNE naložil Zelenskému aj vláde: Čo je toto za drzosť?!“ – Republika

video:

Milan Uhrík o vulgárnosti a arogantnosti vlády: ĽUDIA RAZ KAŽDÉMU VYSTAVIA ÚČET – Republika

video:

Len toho môžeme zachrániť, kto nás bude voliť v parlamentných voľbách!

Sociálna poisťovňa ma podviedla, justícia maskovala pochybenia vznikajúcej demokracie, ale ja som chcel, a aj chcem naďalej žiť !

23.11.2022

Takto mi odpovedal pán Juraj, keď súhlasil s rozovorom po určitej dobe, kde som mu otvorene povedala, že chcem ho zviditeľniť, aby ho občania Slovenska poznali: ,,Tak som sa rozhodol vyhovieť blogerke,aby so mnou urobila rozhovor a napísala o tom článok.“ https://zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/foto-slavni-epilepsiou-tieto-hviezdy-nou-museli-naucit-zit [...]

Ako vyriešiť problémy ZMOS( Združenie miest a obcí Slovenska ), a ako vyriešiť problémy občanov za jedno volebné obdobie

20.11.2022

Ale ( https://www.zmos.sk/organy-zmos.html#m_406110 ) prv než vysvetlím , prečo sa obracať na ZMOS, si niečo objasníme!Nedávno nám jeden náš občan, ktorého sme obhajovali u zamestnávateľa, povedal:,, Nechcel som vám robiť problémy.“Vysvetlím!My z Inštitútu ochrany ústavných práv, pomáhame každému kto nás osloví lebo tu na občanov všetci kompetentní kašlú! [...]

Ako vyriešiť otázku migrácie v Eú a neporušiť pritom nariadenia Eú( čl.7.odst.2 Ústavy Sr.) ?

19.11.2022

Ja celý život počúvam o tom, ako sa vierou, láskou, modlitbami či humánnou pomocou všade pomáha, ale ožobračovanie za pomoci korupcie a podvodov sa zatajuje! Ktorá krajina v Eú chce prijať migrantov z iných krajín mimo schengenského priestoru, nech si buď na hranice schengenského priestoru alebo do krajiny, odkiaľ chcú občania odísť, pre týchto občanov [...]

Polícia / NAKA / Kukláči /

NAKA začala trestné stíhanie v kauze vyplatenia 30 miliónov eur advokátom

02.12.2022 10:34

FNM zrealizoval v roku 2014 verejné obstarávanie právnych služieb a uzavrel zmluvy aj s advokátskymi kanceláriami Bžán a Dvorecký.

prezidentka

Poslanci pokračujú v rokovaní, čaká ich výnimočne viacero hlasovaní

02.12.2022 09:52

Poslanci majú rozhodnúť aj o novele zákona o dani.

sanna marinová Anthony Albanese

Európa nie je dosť silná na to, aby sama čelila Rusku, vyhlásila Marinová

02.12.2022 09:02

Podľa fínskej premiérky ruská invázia a okupácia Ukrajiny odhalila slabé stránky Európy a strategické chyby pri rokovaní s Ruskom.

Peter Pellegrini, Ide o pravdu

Pellegrini v Ide o pravdu: Hlasovanie o páde vlády bude test. Ukáže sa, kto je provládny

02.12.2022 09:00

Pri odvolávaní vlády neexistuje šedé, len biele a čierne. Buď ste za túto vládu alebo ste proti nej, hovorí Peter Pellegrini. Jasne sa poslanci rozdelia, dodáva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 108
Celková čítanosť: 1041597x
Priemerná čítanosť článkov: 9644x

Autor blogu

Kategórie