Založ si blog

Smiech cez slzy

Mikloš je poradcom prezidentky? A prečo? To si nikto neuvedomuje, čo všetko má tento človek na rováši? Ak sa budú takýto politici starať o občanom tak , že budú len zasahovať do Ústavy Sr a robiť v nej zmeny, príde doba, keď sa voľby zrušia a voliť budú môcť len tí občania, ktorí sú už v urnách!

,,Zákony musia platiť pre všetkých  rovnako !“ Tvrdí poslanec Šípoš. Tak sa toho vy podvodníci držte a podľa toho sa aj riaďte lebo inak bude treba obnoviť najprísnejší trest!

video:
 


 
video:
  
video:
 


 


 
video:
 


 


 
video:
 


 

video:


 
video:
 

video:


 


NRSR: Ukrajinský prezident Zelenskyj sa poslancom prihovorí v utorok o 12.00 hVytlačiť stránku / Print page
 (https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=udalosti/udalost&MasterID=56036)
5. 5. 2022 12:30
 
NRSR: Ukrajinský prezident Zelenskyj sa poslancom prihovorí v utorok o 12.00 h
Bratislava 5. mája (TASR) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa prihovorí poslancom Národnej rady (NR) SR v utorok 10. mája o 12.00 h. TASR o tom informovala hovorkyňa predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) Michaela Jurcová.
      Úvodné slovo by mal mať Kollár, následne by sa mal cez videokonferenciu poslancom prihovoriť Zelenskyj. Zabezpečený bude aj simultánny preklad.
      Záujem Zelenského vystúpiť v slovenskom parlamente mal tlmočiť predsedovi NR SR ukrajinský veľvyslanec Jurij Muška. Urobil tak pri otvorení výstavy venovanej fotografiám, ktoré zobrazujú vojnové zločiny páchané na Ukrajine.
      Zelenskyj sa od napadnutia Ukrajiny Ruskou federáciou prihovoril už viacerým národným parlamentom, ale aj protestujúcim na rôznych zhromaždeniach vo svete odsudzujúcich ruskú agresiu. Okrem iného sa spojil aj s poslancami Európskeho parlamentu.

…týždenné spravodajstvo a prekvapenie pre ….III.diel?

16.05.2022

Ako by sme mohli pomenovať etapu vo svojom živote, ak by sme žili minimálne o 30% lepšie a napriek tomu, by sme mesačný príjem nedokázali pomínať?Kto a ako nás ma ,,dokopať“ k tomu, aby to bola realita?Veríme ešte v niečo, čo naozaj môže mať prosperujúci efekt pre všetkých občanov na Slovensku? video:

Média (ne)čelia útokom alebo týždenné spravodajstvo a prekvapenie pre …. II.diel?

15.05.2022

Ako je to vlastne s ukončením alebo prerušením pandémie? Je pravda, že vakcíny sú biologické zbrane? Koľko ešte potrvá, až my občania pochopíme aké práva máme, ktoré nevieme správne použiť a aké povinnosti z toho pre nás vyplývajú? Ak si prečítame Ústavu Sr., tak máme pri používaní, nám umožnených práv len jedinú povinnosť, a to je chrániť Ústavu [...]

Týždenné spravodajstvo a prekvapenie pre ….

12.05.2022

Sebastian Kozarec z Dechtíc vyhľadal Igora Matoviča a požiadal ho,že chce byť poslancom. Vyhľadá ho aj preto, aby mu oznámil,že sa hanbí za členstvo v OĽaNO a chce odísť nie len zo strany, ale vzdať sa poslaneckého mandátu?Bola som náhodou pri tom, keď sa občanka pýtala tohoto mladíka základné otázky o tom ako si predstavuje svoju prácu poslanca a či vie, čo je jeho [...]

Viktor Orbán

Diplomat Gábor: Orbán by si vychutnal moment rozpadu EÚ

22.05.2022 13:30

„Jeden z prvých vedúcich politikov v Európe, ktorý v podstate začal nahlas hovoriť o tom, že si vie predstaviť život aj mimo EÚ, je Orbán," hovorí Ján Gábor.

Eduard Heger

Premiér: Balík pomoci je kompromis troch strán, chýbali mi návrhy SaS

22.05.2022 12:20

Premiér si nemyslí, že zdanením mimoriadnych príjmov z ruskej ropy by sa zvýšili ceny pohonných látok.

Eduard Heger

Heger: Naša justícia sa uberá správnym smerom

22.05.2022 11:25

Heger je presvedčený, že očista justície, zavedenie nových obvodov a ďalšie reformy budú viesť k väčšej spokojnosti občanov s fungovaním súdnictva.

testovanie Covid-19, Šamorín, antigén, PCR, test

Pribudlo 118 infikovaných. Covid si vyžiadal ďalšie tri obete

22.05.2022 10:10

Vykonaných bolo 890 PCR testov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 472474x
Priemerná čítanosť článkov: 6472x

Autor blogu

Kategórie