Založ si blog

Politický bumerang

Je to osud alebo pomsta? Chce súd zrušiť ĽSNS? Chce poslanecká (zločinecká ) skupina schváliť zákon, že k voľbám môžu ísť len očkovaní voliči? Chcú tieto zločinecké skupiny, ktoré tu hrajú politické divadlo zbúrať pomník na Slavíne?
Ak by bol dôvod zrušenia Zákon č. 85/2005 Z. z. Zákon o politických stranách a politických hnutiach,tak potom by sme mali precedens na zrušenie všetkých politických strán na Slovensku!
Ak by občania, voliči poznali Ústavu Slovenskej republiky a hlavne jej význam, viac by si ju chránili a nedopúšťali by sa nezmyselných voliebných chýb. K voľbám, by mali byť pripustení len voliči, ktorí vyplnia bezchybne, maximálne päťbodový test!

https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=510233

Hlupáci svojim rozhodnutím ostatným občanom škodia!
Koľkí občania pochopili, že ich očkovanie, ktoré si dobrovoľne dali pichať počas pandémie, bola len manipulácia a skúška, čo hlupák dokáže pod nátlakom vykonať a kam až je schopný ísť?
Najväčšou zločineckou skupinou na Slovensku je skupina politicky negramotných voličov, ktorá nepozná Ústavu Slovenskej republiky a hlavne jej význam!
Pretože zvolení zástupcovia ľudu, nemajú hlasovať a predkladať zákony v parlamente, ale počúvať občanov v teréne a ich požiadavky predkladať a spracovávať tak, aby po vzniknutom a legislatívne upravenom zákone bolo jasné:

  • ako sa bude v prospech občanov ( všetkých) uplatňovať,vykonávať
  • ako sa bude nedodržiavanie zákona trestať ( bez výnimiek)

video:

https://gloria.tv/post/cNc9jhhzcsLH2HbER1AbZWCTN#470

video:

video:

Únos Volodymyra Zelenského nemá na svedomí Putin

18.09.2022

Preto že Putin prekukol medzinárodnú dohodu, že všetky štáty na zemeguli budú v NATO a vojny už medzi štátmi na Zemi nebudú. Zelenský odmietol takúto možnosť medzinárodného mieru a stal sa terčom únoscov, ktorí od neho požadujú , aby viedol útok medziplanetárnych armád proti štátom na Zemi. Ako to dopadne? Dozvieme sa z úst našich pravdivých médií.video: [...]

Občania chcú vidieť spoluprácu úspešných blogérov

11.09.2022

Bude svet diskriminovať amerických občanov alebo sa bude strkať stále do análu Amerike a bude diskriminovať len Rusko? Bez vetra sa ani lístok nepohne! Tak je to aj so spoluprácou úspešných blogérov. Ak sa občania nebudú správať k sebe a k štátu slušne, o žiadnej spolupráci nemôže byť žiadna reč. To začína pri dospievaní a pri [...]

Ako OĽaNO obchádza zákon

04.09.2022

Občania sú v nevedomosti! Najskôr si prečítajte článok a potom debatný príspevok, ktorý tvrdí:Hm, ktorej strany sa vami uvádzané námietky týkajú? Veď dokonca aj OĽaNO (vlastne ten polepenec, ktorý vyprodukovali pred voľbami) má 49 členov, ktoré zákon požaduje ako minimum. (Spozabukakuk) Poslanecký klub nie je štruktúra politickej stranyHm, ktorej strany sa vami [...]

NBÚ

NBÚ od októbra nemôže blokovať škodlivý obsah, nový zákon sa prijať nestihol

30.09.2022 10:44

Cieľom bolo zabrániť šíreniu dezinformácií a iného škodlivého obsahu na internete.

zaporožie, konvoj,

Rusi pri Záporoží zaútočili na konvoj civilistov, zahynulo 23 ľudí

30.09.2022 10:16, aktualizované: 10:56

Proruský predstaviteľ Záporožskej oblasti pripísal zodpovednosť za ostreľovanie ukrajinským jednotkám.

Vladimir Putin / Sergej Šojgu /

Putin opäť obišiel armádne velenie. Nedôveruje šéf Kremľa ruskému ministerstvu obrany?

30.09.2022 08:55

Byrokratické zlyhania mobilizácie môžu nasvedčovať tomu, že ruský prezident opäť obchádza vyššie velenie armády.

taliban

Kábulom otriasla mohutná explózia, terčom samovražedného útoku bola škola

30.09.2022 08:13, aktualizované: 08:40

Ide o ďalšiu zo série násilností, odkedy sa v Afganistane pred niečo vyše rokom opätovne chopilo moci radikálne hnutie Taliban.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 787097x
Priemerná čítanosť článkov: 8463x

Autor blogu

Kategórie