Založ si blog

Politický bumerang

Je to osud alebo pomsta? Chce súd zrušiť ĽSNS? Chce poslanecká (zločinecká ) skupina schváliť zákon, že k voľbám môžu ísť len očkovaní voliči? Chcú tieto zločinecké skupiny, ktoré tu hrajú politické divadlo zbúrať pomník na Slavíne?
Ak by bol dôvod zrušenia Zákon č. 85/2005 Z. z. Zákon o politických stranách a politických hnutiach,tak potom by sme mali precedens na zrušenie všetkých politických strán na Slovensku!
Ak by občania, voliči poznali Ústavu Slovenskej republiky a hlavne jej význam, viac by si ju chránili a nedopúšťali by sa nezmyselných voliebných chýb. K voľbám, by mali byť pripustení len voliči, ktorí vyplnia bezchybne, maximálne päťbodový test!

https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=510233

Hlupáci svojim rozhodnutím ostatným občanom škodia!
Koľkí občania pochopili, že ich očkovanie, ktoré si dobrovoľne dali pichať počas pandémie, bola len manipulácia a skúška, čo hlupák dokáže pod nátlakom vykonať a kam až je schopný ísť?
Najväčšou zločineckou skupinou na Slovensku je skupina politicky negramotných voličov, ktorá nepozná Ústavu Slovenskej republiky a hlavne jej význam!
Pretože zvolení zástupcovia ľudu, nemajú hlasovať a predkladať zákony v parlamente, ale počúvať občanov v teréne a ich požiadavky predkladať a spracovávať tak, aby po vzniknutom a legislatívne upravenom zákone bolo jasné:

  • ako sa bude v prospech občanov ( všetkých) uplatňovať,vykonávať
  • ako sa bude nedodržiavanie zákona trestať ( bez výnimiek)

video:

https://gloria.tv/post/cNc9jhhzcsLH2HbER1AbZWCTN#470

video:

video:

…týždenné spravodajstvo a prekvapenie pre ….III.diel?

16.05.2022

Ako by sme mohli pomenovať etapu vo svojom živote, ak by sme žili minimálne o 30% lepšie a napriek tomu, by sme mesačný príjem nedokázali pomínať?Kto a ako nás ma ,,dokopať“ k tomu, aby to bola realita?Veríme ešte v niečo, čo naozaj môže mať prosperujúci efekt pre všetkých občanov na Slovensku? video:

Média (ne)čelia útokom alebo týždenné spravodajstvo a prekvapenie pre …. II.diel?

15.05.2022

Ako je to vlastne s ukončením alebo prerušením pandémie? Je pravda, že vakcíny sú biologické zbrane? Koľko ešte potrvá, až my občania pochopíme aké práva máme, ktoré nevieme správne použiť a aké povinnosti z toho pre nás vyplývajú? Ak si prečítame Ústavu Sr., tak máme pri používaní, nám umožnených práv len jedinú povinnosť, a to je chrániť Ústavu [...]

Týždenné spravodajstvo a prekvapenie pre ….

12.05.2022

Sebastian Kozarec z Dechtíc vyhľadal Igora Matoviča a požiadal ho,že chce byť poslancom. Vyhľadá ho aj preto, aby mu oznámil,že sa hanbí za členstvo v OĽaNO a chce odísť nie len zo strany, ale vzdať sa poslaneckého mandátu?Bola som náhodou pri tom, keď sa občanka pýtala tohoto mladíka základné otázky o tom ako si predstavuje svoju prácu poslanca a či vie, čo je jeho [...]

Eduard Heger

Premiér: Balík pomoci je kompromis troch strán, chýbali mi návrhy SaS

22.05.2022 12:20

Premiér si nemyslí, že zdanením mimoriadnych príjmov z ruskej ropy by sa zvýšili ceny pohonných látok.

Eduard Heger

Heger: Naša justícia sa uberá správnym smerom

22.05.2022 11:25

Heger je presvedčený, že očista justície, zavedenie nových obvodov a ďalšie reformy budú viesť k väčšej spokojnosti občanov s fungovaním súdnictva.

testovanie Covid-19, Šamorín, antigén, PCR, test

Pribudlo 118 infikovaných. Covid si vyžiadal ďalšie tri obete

22.05.2022 10:10

Vykonaných bolo 890 PCR testov.

Prešov, byty

V Prešove odovzdali do užívania ďalšie mestské nájomné byty

22.05.2022 10:00

Mesto Prešov už má vo vlastníctve 524 nájomných bytov. Do konca roka pribudnú ešte ďalšie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 472465x
Priemerná čítanosť článkov: 6472x

Autor blogu

Kategórie