Založ si blog

Média účelovo skutočnú príčinu taja, prečo Putin vojnu na Ukrajine začal?

Média  tvrdia, že Putin čoskoro príde o financie, ktoré musí dávať na bratro – vražednú vojnu, ale asi účelovo skutočnú príčinu taja! Prečo Putin vojnu na Ukrajine začal?

Zabudnime na rôzne verzie ako vznikajú maidany, ale pozrime sa do zákulisia politických taktík.

Jednou dôležitou taktickou manipuláciou je, že Putin bol vždy v očiach národov sveta ten dobrý a Amerika mala zástupov, ktorí porušovali dohody o mieri alebo pravidlá vojny.

Čo ale majú spoločné, okrem toho, že patria medzi veľmoci? Je pravda, že prevláda určité náboženstvo na oboch kontinentoch ako najstaršie a s najväčšou početnosťou ?  Ale ak sa zamyslíme nad budovaním Európskej únie a tvorbou zákonov, ale hlavne nad ,,tvorbou“ dosadzovania riadiacich predstaviteľov politík v štátoch Európskej únie, musíme prísť na myšlienku, že to nie je sloboda! Sloboda je ak môžeme nahlas vyjadriť svoj nesúhlas!

Tu ide o zachovanie systému a moci na medzinárodnej úrovni, ale aj o dodržanie dohôd a zámerov na rozdelení si sveta a nastavenie svetovlády! Najrýchlejšie sa to dá zrealizovať , ak si svet bude myslieť, že dobrý napadol slabého a potom všetky celosvetové médiá budú písať, že ho odstavia od všetkých obchodných transakcií, aby padol na kolená!

NIE! Slobodne zakričí Putin a celému svetu ukáže, ako sa dá zrealizovať myšlienka o zavedení elektronickej – digitálnej meny na celom území! Ukáže, ako odstaví nielen oligarchiu, ktorá chcela ohroziť jeho územie a národ, ale položí takýmto činom, ktorý hneď celosvetové média zverejnia, Medzinárodný menový fond na kolená ! Aj Muammar Kaddáfi sa z hrobu bude smiať, že konečne niekto príde a zavedie najprísnejšiu kontrolu s najhumánnejším posolstvom na ochranu ľudských práv!

Ako budú odškodnení a vyplatení občania, ktorí si zo svojej mzdy odvádzali v socializme peniaze na dôchodok a dnes majú z toho…

25.06.2022

Koľko členov OĽaNO bude žalovať Matoviča za to, že platia neexistujúcej politickej štvorkoaličnej strane členské poplatky? Veľmi som sa snažila získať informácie z dôležitého stretnutia , ktoré mali predstavitelia IOÚP s nezaradeným poslancom NRSR. Téma bola: zabezpečiť občanom dôstojný život a ako nezaradený poslanec chce pokračovať [...]

Zaslúžia si ,podľa médií, bezparlamentní poslanci, poberať plat presahujúci5000,- eur, ešte ďalšie dva roky v parlamente?

18.06.2022

Budú si vedieť učitelia vybojovať vyššie platové podmienky? Ich jednanie, by malo byť radikálnejšie! Budú vedieť rázne navrhnúť zvýšenie platov o 100% a k tomu výšku inflácie, ale ak do 1.9.2022 nebudú mať platový dekrét v rukách , tak nenastúpia do zamestnania! ? Ale môžu trvať aj na tom, že ak to nemôže byť 100%, tak aby na celom [...]

Ideme sa pozerať ako nám Slovensko chátra?

12.06.2022

Nuž je to predovšetkým preto, že sa nenaplnili pre občanov očakávania, ktoré mali po nastolení demokratických pomerov po novembri 1989. Zmeny pre nich priniesli hlboký prepad spôsobený najmä nezamestnanosťou a s postupným vytváraním veľkých rozdielov medzi chudobnými a bohatými. Ako hlavné heslo dňa sa šírila téza, že štát nevie dobre [...]

Texas, blesk, búrka, mlyn, počasie,

Českom sa prehnali silné búrky, bez elektriny zostali tisíce domácností

01.07.2022 22:50

V okolí Břeclavi padali trojcentimetrové krúpy a pre búrky museli v Brne prerušiť hudobný festival Beats for love.

požiar

Pri Dunajskej Strede zhorelo 30 hektárov obilia

01.07.2022 21:41

Na južnom Slovensku v obci Lehnice-Sása v Dunajskej Strede vypukol na poli požiar a zničil 30 hektárov obilia.

Remišová Veronika, podcast

Remišová napomína Sulíka s Matovičom: Predčasné voľby nikomu nepomôžu

01.07.2022 21:04

Vicepremiérke Remišovej veľmi záleží na tom, aby koalícia vydržala. Preto verejne vyzýva svojich kolegov, aby držali spolu.

Alexej Navaľnyj

Žijem si ako Putin a Medvedev, opisuje Navaľnyj pobyt v novej väznici

01.07.2022 19:15

Žijem si ako Putin a Medvedev, píše väznený Navaľnyj na Twitteri.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 570466x
Priemerná čítanosť článkov: 7043x

Autor blogu

Kategórie