Založ si blog

Média účelovo skutočnú príčinu taja, prečo Putin vojnu na Ukrajine začal?

Média  tvrdia, že Putin čoskoro príde o financie, ktoré musí dávať na bratro – vražednú vojnu, ale asi účelovo skutočnú príčinu taja! Prečo Putin vojnu na Ukrajine začal?

Zabudnime na rôzne verzie ako vznikajú maidany, ale pozrime sa do zákulisia politických taktík.

Jednou dôležitou taktickou manipuláciou je, že Putin bol vždy v očiach národov sveta ten dobrý a Amerika mala zástupov, ktorí porušovali dohody o mieri alebo pravidlá vojny.

Čo ale majú spoločné, okrem toho, že patria medzi veľmoci? Je pravda, že prevláda určité náboženstvo na oboch kontinentoch ako najstaršie a s najväčšou početnosťou ?  Ale ak sa zamyslíme nad budovaním Európskej únie a tvorbou zákonov, ale hlavne nad ,,tvorbou“ dosadzovania riadiacich predstaviteľov politík v štátoch Európskej únie, musíme prísť na myšlienku, že to nie je sloboda! Sloboda je ak môžeme nahlas vyjadriť svoj nesúhlas!

Tu ide o zachovanie systému a moci na medzinárodnej úrovni, ale aj o dodržanie dohôd a zámerov na rozdelení si sveta a nastavenie svetovlády! Najrýchlejšie sa to dá zrealizovať , ak si svet bude myslieť, že dobrý napadol slabého a potom všetky celosvetové médiá budú písať, že ho odstavia od všetkých obchodných transakcií, aby padol na kolená!

NIE! Slobodne zakričí Putin a celému svetu ukáže, ako sa dá zrealizovať myšlienka o zavedení elektronickej – digitálnej meny na celom území! Ukáže, ako odstaví nielen oligarchiu, ktorá chcela ohroziť jeho územie a národ, ale položí takýmto činom, ktorý hneď celosvetové média zverejnia, Medzinárodný menový fond na kolená ! Aj Muammar Kaddáfi sa z hrobu bude smiať, že konečne niekto príde a zavedie najprísnejšiu kontrolu s najhumánnejším posolstvom na ochranu ľudských práv!

Sociálna poisťovňa ma podviedla, justícia maskovala pochybenia vznikajúcej demokracie, ale ja som chcel, a aj chcem naďalej žiť !

23.11.2022

Takto mi odpovedal pán Juraj, keď súhlasil s rozovorom po určitej dobe, kde som mu otvorene povedala, že chcem ho zviditeľniť, aby ho občania Slovenska poznali: ,,Tak som sa rozhodol vyhovieť blogerke,aby so mnou urobila rozhovor a napísala o tom článok.“ https://zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/foto-slavni-epilepsiou-tieto-hviezdy-nou-museli-naucit-zit [...]

Ako vyriešiť problémy ZMOS( Združenie miest a obcí Slovenska ), a ako vyriešiť problémy občanov za jedno volebné obdobie

20.11.2022

Ale ( https://www.zmos.sk/organy-zmos.html#m_406110 ) prv než vysvetlím , prečo sa obracať na ZMOS, si niečo objasníme!Nedávno nám jeden náš občan, ktorého sme obhajovali u zamestnávateľa, povedal:,, Nechcel som vám robiť problémy.“Vysvetlím!My z Inštitútu ochrany ústavných práv, pomáhame každému kto nás osloví lebo tu na občanov všetci kompetentní kašlú! [...]

Ako vyriešiť otázku migrácie v Eú a neporušiť pritom nariadenia Eú( čl.7.odst.2 Ústavy Sr.) ?

19.11.2022

Ja celý život počúvam o tom, ako sa vierou, láskou, modlitbami či humánnou pomocou všade pomáha, ale ožobračovanie za pomoci korupcie a podvodov sa zatajuje! Ktorá krajina v Eú chce prijať migrantov z iných krajín mimo schengenského priestoru, nech si buď na hranice schengenského priestoru alebo do krajiny, odkiaľ chcú občania odísť, pre týchto občanov [...]

prezidentka

Poslanci pokračujú v rokovaní, čaká ich výnimočne viacero hlasovaní

02.12.2022 09:52

Poslanci majú rozhodnúť aj o novele zákona o dani.

sanna marinová Anthony Albanese

Európa nie je dosť silná na to, aby sama čelila Rusku, vyhlásila Marinová

02.12.2022 09:02

Podľa fínskej premiérky ruská invázia a okupácia Ukrajiny odhalila slabé stránky Európy a strategické chyby pri rokovaní s Ruskom.

Peter Pellegrini, Ide o pravdu

Pellegrini v Ide o pravdu: Hlasovanie o páde vlády bude test. Ukáže sa, kto je provládny

02.12.2022 09:00

Pri odvolávaní vlády neexistuje šedé, len biele a čierne. Buď ste za túto vládu alebo ste proti nej, hovorí Peter Pellegrini. Jasne sa poslanci rozdelia, dodáva.

ukrajina vojak tank

Rusko chcelo údajne obsadiť Ukrajinu do desiatich dní

02.12.2022 07:55

Podľa britského bezpečnostného inštitútu len malá skupina ruských predstaviteľov vedela o celom rozsahu plánov týkajúcich sa ofenzívy na Ukrajine.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 108
Celková čítanosť: 1041578x
Priemerná čítanosť článkov: 9644x

Autor blogu

Kategórie