Založ si blog

Mínové štúdio

Už som sa nedokázala pozerať v tv na politické relácie lebo vždy tam sedia politici, ktorí nemajú k téme patričné vzdelanie alebo odbornosť a moderátori sa nevedia správne pýtať.

Vláda ukončila svoju politickú pandémiu a kto z odborníkov ukončí pandémiu s covidom oficiálne?

Bolo by preto správne vytvoriť novú tv reláciu pre odvážnych a poctivých poslancov a moderátorov s takýmito pravidlami. Ak sa postaví niekto skôr zo stoličky, štúdio explóduje.

Pred skončením relácie majú občania telefonickým prezvonením v časovom limite rozhodnúť o súhlase alebo o nesúhlase politika, poslanca. Rozhodnú, ako po časovom limite štúdio vybuchne alebo nevybuchne.

Je naozaj Igor Matovič alebo Eduard Heger príčinou toho, že na Slovensku páchajú občania časté samovraždy?

Ktoré politické strany na Slovensku, (podľa  zákona 85 z roku 2005 o účasti politických strán a hnutí na akýchkoľvek voľbách,) nemôžu sa zúčastniť na komunálnych voľbách?

Ktoré politické strany na Slovensku, (podľa  zákona 85 z roku 2005 o účasti politických strán a hnutí na akýchkoľvek voľbách,) nemôžu sa zúčastniť na  voľbách do VUC?

Ktoré politické strany na Slovensku, (podľa  zákona 85 z roku 2005 o účasti politických strán a hnutí na akýchkoľvek voľbách,) nemôžu sa zúčastniť parlamentných voľbách?

Odpoviem jedným slovom! Všetky!

https://www.minv.sk/?psph-informacie

Tak načo sa tu hráte milí politológovia, reportéri, redaktori, moderátori, advokáti, právnici, sudcovia, vyšetrovatelia (NBU, SIS,NAKA,) polícia, celá opozícia a koalícia , prezidentka s ústavným súdom Sr?

Nie je čas už odísť?

https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/12/

Staň sa poslancom NRSR

25.01.2023

Bezplatnú prihlášku s jednoduchou vetou a pokynom Ti pošleme mailom. Ak Ti už nie je ľahostajné, čo sa so Slovenskom deje, ber to veľmi vážne !Skôr , ako sa rozhodneš poslať mail a požiadať o prihlášku, mal by si si prečítať tieto články a okamžite potom poslal mail.Všetko o postupe sa dozviete na sneme. Všetkých si vážime a nežartujeme! Porušenie zákona č. [...]

Bude vojna v Česku?

22.01.2023

Čo predchádzalo vojnovému konfliktu na Ukrajine? Alebo sme na to už všetci zabudli? Zneužije to ,,niekto“ až na maidan?video:

Má referendum zamaskovať alebo odkloniť myšlienku od anulovania posledných parlamentných volieb?

18.01.2023

Pred parlamentnými voľbami, ktoré sa konali v roku 2020,sa ešte rozprávalo o tom, že OĽaNO zaniklo v novembri 2019 a potom sa zlepilo s ďalšími neplatnými politickými stranami,ktoré nikto nekontroluje!Pred očami občanov verejne klamú a páchajú trestnú činnosť! Porušujú zákon 85/2005 a nikto ich ešte nepokutoval a hlavne nepozatváral! [...]

pavel pavlová

Budúca prvá dáma Českej republiky je podplukovníčka, ktorá študovala na Slovensku

28.01.2023 17:45

Pavlová bola profesionálna vojačka. Je podplukovníčka vo výslužbe.

Lukáš Kyselica, Boris Kollár, parlament, NR SR, Peter Pčolinský

Ďalšie snahy Sme rodina i ĽS NS. Meniť chcú ústavu a podmienky referenda. Sú to „jatky populizmu“, tvrdí politológ

28.01.2023 16:00

Zdá sa, že sa so zmenami ústavy roztrhlo vrece. Len pred týždňom si poslanci schválili jednu zmenu a už sú na stole ďalšie.

petr pavel

Pavel: Vo voľbách vyhrala pravda, dôstojnosť a pokora

28.01.2023 15:52, aktualizované: 16:29

Nevidím víťazov či porazených, v týchto voľbách vyhrali hodnoty ako sú pravda, dôstojnosť a pokora, povedal Pavel.

pavel

Kto je generál Pavel? Zachránil životy mnohým Francúzom (profil víťaza volieb)

28.01.2023 15:30

Celá pracovná kariéra Pavla sa spája so službou v armáde.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 122
Celková čítanosť: 1222735x
Priemerná čítanosť článkov: 10022x

Autor blogu

Kategórie