Založ si blog

Penia, že peniaze nie

Netreba peniaze! Ale treba kontrolu a zodpovedných občanov, voličov. Špekulanti penia a budú peniť lebo potrebujú hotovosť na úplatky, všimné a udržanie si moci.

Bez peňazí sa nikde neuplatnia lebo nikoho nepodplatia a tak ,, príde na psa mráz“ .

Dnes sa platí prevodom, kartami, mobilom, hodinkami , ale ešte aj keš. Na všetko sa dá zvyknúť.

Netreba však myslieť len na peňažné zisky alebo úroky zo sporenia, ale aj na to, či je potrebné ľudí zadlžovať a potom im brať prácu a pripraviť ich o spoločenské zaradenie. ( veď v Smotánke , je ich už dosť a ďalších tam netreba – veď ak Kočner bol už naviac)

Ak si slušný občan uvedomí, že to, čo denne sám navrhuje, vyslovuje a o čom denne dnes s priateľmi rozpráva a debatuje, tu už je napísané a rozpracované a dlhodobo občanom ponúkané, stačí aby to len urobil, rozhodol sa konať, a tak bol tam, kam túži sa dostať a ako chce žiť.

Súhlasím s autorom peterszlen, Rozprávky – blog pravda

Položme si však ruku na srdce a spýtajme sa: malo Slovensko po roku 1989 na svojom čele nejakého iného štátnika? Na túto otázku si musí každý čitateľ odpovedať sám. A keď si na ňu odpovie, zodpovie zároveň aj otázku v nadpise tohto článku. ( Peter Pellegrini – trójsky kôň v radoch slovenskej ľavice? )

Ak si požičiate peniaze od neziskovej organizácie a v priebehu splácania zistíte, že nemá povolenie od NBS a koná protizákonne, nemusíte ich vrátiť. Nemôže ich od vás žiadať ani exekútor! Ak vám denne vyvolávajú z takejto neplatnej nebankovej inštitúcie alebo vypisujú smsky, verte, že konajú nezákonne. Ak by boli v práve, dajú na vás trestné pznámenie.

To si určite viete predstaviť. Ale viete si predstaviť, že počúvate príkazy a nariadenia neplatnej vlády, ktorá podviedla nie len slovenský národ, ale aj štáty , s ktorými podpísala dohody a zmluvy? Takéto rozhodnutia vlády sú neplatné! Viac v článkoch , ktoré propagujeme vrámci spolupráce.

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=KkR2klQae7E )

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=HP2kUi8vzyw )

Únos Volodymyra Zelenského nemá na svedomí Putin

18.09.2022

Preto že Putin prekukol medzinárodnú dohodu, že všetky štáty na zemeguli budú v NATO a vojny už medzi štátmi na Zemi nebudú. Zelenský odmietol takúto možnosť medzinárodného mieru a stal sa terčom únoscov, ktorí od neho požadujú , aby viedol útok medziplanetárnych armád proti štátom na Zemi. Ako to dopadne? Dozvieme sa z úst našich pravdivých médií.video: [...]

Občania chcú vidieť spoluprácu úspešných blogérov

11.09.2022

Bude svet diskriminovať amerických občanov alebo sa bude strkať stále do análu Amerike a bude diskriminovať len Rusko? Bez vetra sa ani lístok nepohne! Tak je to aj so spoluprácou úspešných blogérov. Ak sa občania nebudú správať k sebe a k štátu slušne, o žiadnej spolupráci nemôže byť žiadna reč. To začína pri dospievaní a pri [...]

Ako OĽaNO obchádza zákon

04.09.2022

Občania sú v nevedomosti! Najskôr si prečítajte článok a potom debatný príspevok, ktorý tvrdí:Hm, ktorej strany sa vami uvádzané námietky týkajú? Veď dokonca aj OĽaNO (vlastne ten polepenec, ktorý vyprodukovali pred voľbami) má 49 členov, ktoré zákon požaduje ako minimum. (Spozabukakuk) Poslanecký klub nie je štruktúra politickej stranyHm, ktorej strany sa vami [...]

NBÚ

NBÚ od októbra nemôže blokovať škodlivý obsah, nový zákon sa prijať nestihol

30.09.2022 10:44

Cieľom bolo zabrániť šíreniu dezinformácií a iného škodlivého obsahu na internete.

zaporožie, konvoj,

Rusi pri Záporoží zaútočili na konvoj civilistov, zahynulo 23 ľudí

30.09.2022 10:16, aktualizované: 10:56

Proruský predstaviteľ Záporožskej oblasti pripísal zodpovednosť za ostreľovanie ukrajinským jednotkám.

Vladimir Putin / Sergej Šojgu /

Putin opäť obišiel armádne velenie. Nedôveruje šéf Kremľa ruskému ministerstvu obrany?

30.09.2022 08:55

Byrokratické zlyhania mobilizácie môžu nasvedčovať tomu, že ruský prezident opäť obchádza vyššie velenie armády.

taliban

Kábulom otriasla mohutná explózia, terčom samovražedného útoku bola škola

30.09.2022 08:13, aktualizované: 08:40

Ide o ďalšiu zo série násilností, odkedy sa v Afganistane pred niečo vyše rokom opätovne chopilo moci radikálne hnutie Taliban.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 787091x
Priemerná čítanosť článkov: 8463x

Autor blogu

Kategórie