Založ si blog

Prečo sa bojí Smer a súčasná vláda 7.medzinárodnej konferencie Inštitútu ochrany ústavných práv ?

,,Veľa ľudí platí poplatky alebo peniaze neexistujúcim firmám, ktoré od vás vymáhajú nelegálne, na základe podvodu. Keď začínali na Slovensku podnikať, mali vlastnoručne vyhotovené zmluvy, dohody či so zamestnancami alebo s  obchodnými partnermi, s dodávateľmi, s výrobcami, s bankami.

Ak sa však hlbšie pozriete do tých tlačív, môžete bojkotovať ich plnenie alebo význam, napríklad platenie za niečo. Právne neobstoja, a preto , aj keď dlhodobo sebe škodím, ale viem  dokázať svoju teóriu a skúsenosti, že sú pravdivé a uspejem.“

Takto mi priamo na otázku odpovedali:

Ako chcete zmeniť systém alebo myslenie slovenského národa, keď ste sa spojili s Jurajom Ch., ktorý má niekoľko exekúcií a jeho minulosť pôsobí na občanov negatívne? ( takto sa konajú útoky a silné embargo na Inštitút ochrany ústavných práv a jeho členov. Útoky podpichovača na blogoch v diskusných komentároch)

Ale viete o tom, že ten pán Juraj Ch., je v skutočnosti génius? Možno až nepochopiteľné, ale z jeho strany je to boj, ktorým dokazuje, že ak je bezprávie, tak bojujete, a to tam, kde je to najcitlivejšie  miesto pre vášho nepriateľa. A on to dokázal ako sa to dá, ale hlavne vypracoval dokonalý postup, štruktúru, riešenia pre všetky možné inštitúcie, povolania, organizačné zložky, firmy, odvetvia.

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=VUbjZvGLG4M )

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ )

Počas osemhodinového rozhovoru, som dostala odpovede na všetky otázky, ktoré som predstaviteľom Inštitútu ochrany ústavných práv položila. Sú to skutočne autority a priznám sa , že viackrát som sa zahanbila lebo som veľa vecí pochopila až od nich.

Na položenú otázku : Prečo nie ste už dávno v politike alebo to znova neskúsite?

,,Deti mi vravia, že : ,, to budem chodiť domov kanálom, aby ma nikto nevidel?“, ak im navrhnem, že by som to skúsila“.

Reagovali odpoveďou ako asi v každej domácnosti, kde je aspoň jeden aktivista a ostatní len prizerajú, čakajú, kto to všetko vyrieši alebo hľadajú odvahu.

Kedysi poslanec niečo znamenal! Bol to najvyšší kontrolný orgán po občanovi, aby dozeral na plnenie volebného programu a požiadaviek občanov, s ktorými sa stretával. Dnes je to asi nadávka lebo sa k poslancom dostanú len skorumpovaní kamaráti a výsledky si domyslite. Veď sa stačí pozrieť okolo seba.

Otázka: Aký je váš názor na referendum? Všetko je už napísané v článkoch. Najdôležitejšie azda to, že ak má o tom rozhodovať parlament, tak menšina neprehlasuje väčšinu. A kto má väčšinu? Proti komu by hlasovali? Položenie vlády je možné aj bez referenda alebo hlúpych návrhov Mareka Šouna.

Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky nemajú záujem o občanov, ale kto vie, čo sa za posledné roky zmenilo a …

06.06.2023

Načo je nám opozícia, keď je jasné, že menšina poslancov nikdy neprehlasuje väčšinu? Načo potom opozícia zbytočne sedí v parlamente a hlása nezmysli, keď vie, že nič nedokáže? Načo opozícia poukazuje na plytvanie peňazí, keď vlastne opozičné platy je plytvanie? Načo si ešte opoziční poslanci držia asistentov, keď logické myslenie je pre nich TABU? Načo je [...]

Nikdy nie je neskoro alebo, nič nie je stratené

13.02.2023

Kto má odvahu, nech sa pridá alebo môže v base ( za kolaboráciu hniť) rozmýšlať: prečo ľudia stáročia utekajú z vlastnej domoviny do cudzích zemí prečo nedokážu vybudovať doma to, čo v zahraničí obdivujú video: video: https://www.facebook.com/watch/?v=1551679728683302 video: VIDEO: VIDEO: video: A práve preto ,, Boh “ Vás opatruj, kto si pomýli Modrú koalíciu s [...]

Čaká nás veľká zmena , ale…

05.02.2023

….veľa ľudí na to treba. Aj cenzúru veľmi prísne trestať treba… Dve komory parlamentu, ale len pod dohľadom štátu ( občanov = voličov).Čítali sme už články, ktoré dokážu napraviť občianske slovenské živorenie a zaviesť aj morálny a aj ekonomicky zdatný štát.Celé je to o tom, že odbornosť, zodpovednosť a kontrola bude v prvom rade od občanov=voličov a [...]

Ide o pravdu, generál Pavel Macko

Macko v Ide o pravdu: Chceme byť alternatívou aj k chaosu. Potrebujeme, aby Ukrajinci ustáli agresiu

10.06.2023 11:50

Ľudia po voľbách čakali zmenu, ale prišiel chaos. Chceme byť alternatívou aj k tomu starému, aj k chaosu, povedal Pavel Macko o ambíciách vo voľbách.

nehoda

Octavia skončila na polovice. Pri tragickej nehode zomreli dvaja mladí ľudia

10.06.2023 11:38

Vozidlo prešlo do protismeru, kde narazil do Fordu. Následne ho odhodilo do stromu.

kolumbia

Kolumbijský zázrak: Štvorica súrodencov prežila v pralese 40 dní

10.06.2023 11:22

Deťom pomohlo prežiť to, že pochádzali z domorodej komunity. Stavali si improvizované prístrešky.

snem hlas puchov pellegrini

Dojatý Pellegrini upozorňuje na zdražovanie z luxusného pódia. V Púchove sa začal snem Hlasu

10.06.2023 11:03

Športovou halou sa ozývali slová, ako „prežívame, šetríme, od výplaty k výplaty, prepúšťanie či neistota z budúcnosti. Vinník je jasný – exkoalícia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 1303025x
Priemerná čítanosť článkov: 10341x

Autor blogu

Kategórie