Založ si blog

Politická kafiléria a lotéria

Subject: Fwd:

Kam prúdia milióny Dostala som v jeden deň dva maily s rovnakým obsahom od dvoch rôznych dodávateľov … preposielam … druhý …

Prichytený pri čine!? Toto je najväčší korupčný ŠKANDÁL v dejinách Slovenska! 

“Chcú z ľudí urobiť pokusných králikov…”24. júna 2021

 
Od rána do večera čítam v liberálnych médiách, aký zlý je Smer a ako sabotujeme to úžasné očkovanie.

 1. Všimnite si, médiá šíria tú najprimitívnejšiu očkovaciu propagandu a infantilne obhajujú zločiny Hegeromatovičovej vlády.
  2. A tak som sa pozrel na to, prečo to robia. Žeby kvôli prachom?
  3. Otvoril som Centrálny register zmlúv, či náhodou štát nekorumpuje médiá prostredníctvom peňazí daňových poplatníkov. A ajhľa, čo som našiel.
  4. Vydavateľ Aktualít dostal od štátu na očkovaciu kampaň takmer 100 tisíc EUR. Vydavateľ Denníka N takistoDesiatky tisíc išli aj vydavateľovi SME a ďalším médiám.
  5. A úplná pecka. Televízia Markíza dostala za posledné mesiace od štátu a štátnych firiem … sadnite si, prosím… 5 miliónov EUR.
  6. Hovoria tomu – nákup vysielacieho času. Ja tomu hovorím, že si kupujú médiá.
  7. Markíza dostala priamo od Ministerstva zdravotníctva na očkovaciu kampaň 900 tisíc EUR. Ďalších 720 tisíc išlo od Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Na čo asi?
  8. A od štátneho Tiposu dostala Markíza rovno 3,5 milióna. Z toho sa až krúti hlava. Nemajú peniaze na ľudí, berú dôchodky seniorom, nedali takmer nič na štátnu pomoc – ale do médií rvú milióny!
  9. A potom sa čudujeme, že médiá od rána do večera špinia na opozíciu a propagujú očkovanie spôsobom, že by aj Goebbels mohol závidieť.
  10. Žiadne iné názory, žiadne objektívne informácie, nič o vedľajších účinkoch, nič o rizikách. Len hnať ľudí ako dobytok. A hejtovať Roberta Fica, že čo si to dovoľuje, že sa ako slobodný človek nechce dať zaočkovať.
  11. Prachsprostá štátna korupcia. Hegeromatovičova vláda si nakúpila médiá, naliala do nich milióny zo štátnych peňazí a zneužíva ich na útoky na opozíciu a kritikov.
  12. Ja sa len pýtam, kde je NAKA. Ak sa potvrdí, že takto zalepujú médiám ústa a kupujú si ich priazeň – potom ide o najväčší korupčný škandál v dejinách Slovenska.
  Klamú, manipulujú, šíria nenávisť. Chcú z ľudí urobiť pokusných králikov, ohrozujú dokonca aj naše deti. Za prachy. Za milióny, čo do nich lejú, by zapredali aj vlastné mamy.
  Oligarchické médiá. Prichytené pri čine.
https://www.aspi.sk/products/lawText/1/38538/1/2/zakon-c-194-1990-zb-o-loteriach-a-inych-podobnych-hrach/zakon-c-194-1990-zb-o-loteriach-a-inych-podobnych-hrach

,,Bože ! Čo to s nami robia?“

12.09.2021

Dostala som od štátu ( sociálnej poisťovne) 400,-eur vdovské po manželovi, ale štát ( sociálna poisťovňa) mi znížil môj starobný dôchodok o 200,-eur. To je smutné pre vdovy, ale podobné zásahy do ďalšej existencie žien majú opatrovateľky, ktoré sa vrátili na Slovensko a očakávali dobré dôchodky. Ich dôchodok je 10,-eur za každý odrobený rok.( pracujúce v [...]

Zaslúžia si občania na Slovensku, návštevu pápeža?

10.09.2021

Psi arcibiskupa Zvolenského alebo advokáta Pribelského, nariadili vyriešiť pravdivý článok od blogéra? Akú úlohu v tom hrá pán Kosej? Pán Pribelský, komu lížete ,,riť“ Kosejovi alebo on vám? Kde je právo , keď sa vyhrážate nájomníkom? Ak ste zvedavý, čítajte články a dozviete sa viac! Máme informáciu o ďalšom nájomníkovi, ktorému sa [...]

Bude pápež František, dávať ,,do laty“ aj kšefty arcibiskupa Zvolenského?

05.09.2021

J.E.Mons. ICDr. Stanislav Zvolenský, PhD. možno ani netuší, aké nekalé praktiky sa konajú za jeho chrbtom alebo je to inak? Známa asi pred pätnástimi rokmi si našla lacné bývanie v Bratislave, ktoré cirkev ponúkala pre sociálne slabšie osoby alebo rodiny. Podmienka bola, aby si za vlastné náklady opravili a vymaľovali izby, ktoré im zmluvne poskytli. Moja známa takto [...]

vodič, d1

Ďalší neuveriteľný úkaz zo slovenských ciest: Príves šiel len na disku

17.09.2021 15:37

Poľský šofér prevážal osobné vozidlo.

Daniel Lipšic

Lipšic ukazuje na SIS a počíta s tým, že zatknú aj jeho

17.09.2021 14:56

Špeciálny prokurátor uviedol, že štyria obvinení vyšetrovatelia sú stíhaní za veci, ktoré nie sú trestným činom.

mikulec

Mikulec odmieta, že by vedel o údajnom manipulovaní vyšetrovaní

17.09.2021 14:46, aktualizované: 15:04

Zriadenie pracovnej skupiny pre obnovu dôvery v právny štát považuje minister za dobré riešenie.

lengvarský

Nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené, reprofilizovať sa má v troch fázach

17.09.2021 14:06

Verím, že aj vďaka očkovaniu sa najhoršiemu krízovému scenáru vyhneme, povedal Lengvarský.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 54082x
Priemerná čítanosť článkov: 2575x

Autor blogu

Kategórie