Založ si blog

Nejednotnosť a fraška zvaná generálny štrajk

Je vidieť, kto to myslí vážne a kto sa ide len pobaviť. Občania trpia, ale kto sa vie vžiť do kože trpiaceho, keď si tam uťahovali, robili srandy cez mobilné siete na internete priami účastníci s osobami, ktoré sedeli doma?

Keď si niekto robí srandy z osôb, ktoré sú v exekúciách, nemajú na živobytie a ešte zle nastavený systém ich zdiera, kde sa len dá. Nepripomína vám to fašizmus? To sa všetci máte tak dobre, že si zo spoluobčanov robíte srandu?

Ale aj druhá strana pochybila. Usporiadatelia a vyzývatelia generálneho štrajku sa mali stretnúť na jednom mieste a nie si trhať sympatizantov po kútoch Bratislavy. Mali dať najavo občanom, že sú spolu a len obsadzujú iné miesto.

To , či sa tancuje alebo spieva a je dobrá nálada, to nie je zlé. Lepšie ako vyberať dlažobné kocky a použiť ich na určené ciele.

Ale ,,komu není vzhúru dáno, v apatece nekoupí.“ Teda, ak Ti z hora od Boha nikto nedal rozum, tak to v lekárni nekúpiš, nezoženieš.

https://rikaerika.blog.pravda.sk/2021/07/14/hydina-zo-spaciniec-a-ich-deklaracia/

,,Bože ! Čo to s nami robia?“

12.09.2021

Dostala som od štátu ( sociálnej poisťovne) 400,-eur vdovské po manželovi, ale štát ( sociálna poisťovňa) mi znížil môj starobný dôchodok o 200,-eur. To je smutné pre vdovy, ale podobné zásahy do ďalšej existencie žien majú opatrovateľky, ktoré sa vrátili na Slovensko a očakávali dobré dôchodky. Ich dôchodok je 10,-eur za každý odrobený rok.( pracujúce v [...]

Zaslúžia si občania na Slovensku, návštevu pápeža?

10.09.2021

Psi arcibiskupa Zvolenského alebo advokáta Pribelského, nariadili vyriešiť pravdivý článok od blogéra? Akú úlohu v tom hrá pán Kosej? Pán Pribelský, komu lížete ,,riť“ Kosejovi alebo on vám? Kde je právo , keď sa vyhrážate nájomníkom? Ak ste zvedavý, čítajte články a dozviete sa viac! Máme informáciu o ďalšom nájomníkovi, ktorému sa [...]

Bude pápež František, dávať ,,do laty“ aj kšefty arcibiskupa Zvolenského?

05.09.2021

J.E.Mons. ICDr. Stanislav Zvolenský, PhD. možno ani netuší, aké nekalé praktiky sa konajú za jeho chrbtom alebo je to inak? Známa asi pred pätnástimi rokmi si našla lacné bývanie v Bratislave, ktoré cirkev ponúkala pre sociálne slabšie osoby alebo rodiny. Podmienka bola, aby si za vlastné náklady opravili a vymaľovali izby, ktoré im zmluvne poskytli. Moja známa takto [...]

mikulec

Mikulec odmieta, že by vedel o údajnom manipulovaní vyšetrovaní

17.09.2021 14:46

Zriadenie pracovnej skupiny pre obnovu dôvery v právny štát považuje minister za dobré riešenie.

lengvarský

Nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené, reprofilizovať sa má v troch fázach

17.09.2021 14:06

Verím, že aj vďaka očkovaniu sa najhoršiemu krízovému scenáru vyhneme, povedal Lengvarský.

sulík, grohling

SaS si pre situáciu v polícii volá Mikulca na koberec

17.09.2021 13:36

Sulík považuje situáciu v bezpečnostných zložkách za znepokojujúcu.

pellegrini

Pellegrini vyzýva Fica odvolávať vládu a Kollára na odchod z koalície

17.09.2021 13:12, aktualizované: 13:26

Opozícia vyzbierala zatiaľ 20 podpisov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 54075x
Priemerná čítanosť článkov: 2575x

Autor blogu

Kategórie