Založ si blog

Parlamentní zombíci – nekrofili

Pravda alebo klamstvo?

Ešte pár zamyslení z fb.:

video:

https://www.facebook.com/soun.marek/videos/1434860116856480/?notif_id=1627451833792018&notif_t=live_video&ref=notif

Emília Blážová

28. júla 2015  · 

Posledné slová mojej facebookovskej priateľke Barbore Milics : Boli sme iba facebookovské priateľky ale hlboko ma to zasiahlo. Dozvedela som sa o tom až teraz, vonkoncom som nemala tušenie o tvojom trápení. Mohli sme sa poskladať, mohli sme ti pomôcť. Mala si 2 aj pol tisíca priateľov, keby ti každý poslal iba euro, dve, mohli sme ti zachrániť život. Si už druhou mojou priateľkou ktorú dohnal tento systém k samovražde. Nenávidím vás vy exekútorské hyeny, smažte sa v pekle a spolu s vami všetci politici a sudcovia s ktorým sa delíte o zisky a korisť. Fuj hanba všetkým úžerníkom, hanba všetkým ktorí si z nešťastia druhých robíte biznis, Preklínam vás a dúfam že vám nakradnuté peniaze prinesú iba nešťastie, verte že spravodlivosť si vás nájde!!! Barborka odpočívaj v pokoji…

Igor Jurečka

28. júla 2015  · 

Milí priatelia prepáčte, že na mne dostupnej stene v knihe tvárí a pretvárok nenájdete pekné obrázky na pokrmy, vínka … či relax alebo výzvy na zabíjanie svojho časopriestoru hraním nejakých hier či návštevou chrámov hmoty.

Taktiež žiadne moje aktivity ak sa to dá tak nazvať, nepodmieňujem žiadnou podporou, som si vedomý, že počas 25 rokov budovania lepšieho života sa pár ľuďom prilepšilo ale všeobecne sa určite stav spoločnosti nezlepšil o čom svedčí ca. 8000€ sekera na osobu (aj dôchodcu aj dieťa).

Viem, že pokiaľ máte nadbytok časopriestoru a chcete ho zabiť nejakou hrou táto „sociálna“ sieť hľadá vhodných adeptov na spoluzabíjanie energie.

Ďakujem svojím priateľom, že môžem zdieľať náš spoločný priestor, väčšinou sú to skutočné bytosti ktoré som reálne spoznal, ak však trpíte pozvánkami na nejaké udalosti celospoločenského významu, prosím odstráňte ma zo zbierky tzv. priateľov. Úprimne Vám ďakujem.

https://www.mojevideo.sk/video/32d79/na_slovensku_je_bezvladie.html

a tu je revolučné video:

(https://www.youtube.com/watch?v=VUbjZvGLG4M&t=290s )

a okrem toho aj nová štruktúra štátu vo videu :

(https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=179s )

Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky nemajú záujem o občanov, ale kto vie, čo sa za posledné roky zmenilo a …

06.06.2023

Načo je nám opozícia, keď je jasné, že menšina poslancov nikdy neprehlasuje väčšinu? Načo potom opozícia zbytočne sedí v parlamente a hlása nezmysli, keď vie, že nič nedokáže? Načo opozícia poukazuje na plytvanie peňazí, keď vlastne opozičné platy je plytvanie? Načo si ešte opoziční poslanci držia asistentov, keď logické myslenie je pre nich TABU? Načo je [...]

Nikdy nie je neskoro alebo, nič nie je stratené

13.02.2023

Kto má odvahu, nech sa pridá alebo môže v base ( za kolaboráciu hniť) rozmýšlať: prečo ľudia stáročia utekajú z vlastnej domoviny do cudzích zemí prečo nedokážu vybudovať doma to, čo v zahraničí obdivujú video: video: https://www.facebook.com/watch/?v=1551679728683302 video: VIDEO: VIDEO: video: A práve preto ,, Boh “ Vás opatruj, kto si pomýli Modrú koalíciu s [...]

Čaká nás veľká zmena , ale…

05.02.2023

….veľa ľudí na to treba. Aj cenzúru veľmi prísne trestať treba… Dve komory parlamentu, ale len pod dohľadom štátu ( občanov = voličov).Čítali sme už články, ktoré dokážu napraviť občianske slovenské živorenie a zaviesť aj morálny a aj ekonomicky zdatný štát.Celé je to o tom, že odbornosť, zodpovednosť a kontrola bude v prvom rade od občanov=voličov a [...]

Ide o pravdu, generál Pavel Macko

Macko v Ide o pravdu: Chceme byť alternatívou aj k chaosu. Potrebujeme, aby Ukrajinci ustáli agresiu

10.06.2023 11:50

Ľudia po voľbách čakali zmenu, ale prišiel chaos. Chceme byť alternatívou aj k tomu starému, aj k chaosu, povedal Pavel Macko o ambíciách vo voľbách.

nehoda

Octavia skončila na polovice. Pri tragickej nehode zomreli dvaja mladí ľudia

10.06.2023 11:38

Vozidlo prešlo do protismeru, kde narazil do Fordu. Následne ho odhodilo do stromu.

kolumbia

Kolumbijský zázrak: Štvorica súrodencov prežila v pralese 40 dní

10.06.2023 11:22

Deťom pomohlo prežiť to, že pochádzali z domorodej komunity. Stavali si improvizované prístrešky.

snem hlas puchov pellegrini

Dojatý Pellegrini upozorňuje na zdražovanie z luxusného pódia. V Púchove sa začal snem Hlasu

10.06.2023 11:03

Športovou halou sa ozývali slová, ako „prežívame, šetríme, od výplaty k výplaty, prepúšťanie či neistota z budúcnosti. Vinník je jasný – exkoalícia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 1303024x
Priemerná čítanosť článkov: 10341x

Autor blogu

Kategórie