Založ si blog

Boj pred národnou zradou

Naši bojovníci pred národnou zradou & NRSR alebo parlamentom sú poniektorým na smiech. Niet sa čomu čudovať. Veď ak na niektorých videách ľudia počujú poďme tajným tunelom do parlamentu:

A, prečo im to Kotleba neukázal alebo

B, čo by tam dokázali, keď občanom neprezradil ani samotný Harabin, že kde je bezvládie, je možnosť len obsadiť parlament a moc je v rukách dobyvateľa.

Ale ak to bude bez krviprelievania, je to len puč. ( štátny prevrat) Ak je to aj s krviprelievaním, je to revolúcia. Ale kde je rozum?

Pri štátnom prevrate dochádza k zmene moci v rozpore s platnou legislatívou v danom štáte. Prevratom môže dôjsť k zmene demokratického režimu na nedemokratický ale aj nedemokratického režimu na demokratický. Častým prípadom je aj výmena jednej totalitnej mocenskej skupiny za inú.

Slovo puč  (zo staršieho švajčiarskonem. výrazu „bütsch“ = úder, tresk) môže byť synonymum štátneho prevratu alebo môže označovať neúspešný štátny prevrat alebo štátny prevrat uskutočnený malou skupinou ľudí alebo štátny prevrat skupinou ľudí, ktorá dosiaľ nemala významný podiel na moci, teda napr. nižších vojenských hodnostárov.

video:
<!– @page { margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } A:link { so-language: zxx } –>
(https://www.youtube.com/watch?v=4sLMXiac2hg&t=265s )Jedinú dobrú dobrú vec na tomto ,,boji za slobodu“ ( mimochodom ďalšia fraška) je aktivita pani Daniely Ustupskej, ktorá vybojováva správnym využitím davu občanov podpisy na vznik novej politickej strany a nových členov strany. Čo je ale smutné je, že takouto cestou zmenu nedokážu, o čom píšu o nej aj v článkoch.<!– @page { margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } –>
A čo propagátori priamej demokracie? Nie sú tiež na omyle? Kde je Petre, Majga alebo ostatní propagátori priamej demokracie?
Nepoznajú spôsob priamej demokracie, každý vie len časť a spojiť sa nedokážu pre vlastné ego. Ak sa v rozhovore alebo v texte neobjaví slovné spojenie priama demokracia, tak ani neporozumejú, že sa o priamu demokraciu jedná. Ako potom chcete zmenu zrealizovať?
A čo sľubovaný maidan Mareka Šouna?Elementárna logika? Treba všetkých zaočkovať lebo peniaze majú prednosť pred ľudskými právami a ich slobodou? Prečo všetkých treba zaočkovať? Prečo chce Bill Gates balóny s vápnom v oblakoch? Myslíte si, že mu ide o zabránenie silného slnečného žiarenia alebo to je ako prevencia proti šíreniu morovej epidémie, ak by po vakcinácií obrovského počtu obyvateľstva došlo k masívnym úmrtiam?
Držím palce .


,,Bože ! Čo to s nami robia?“

12.09.2021

Dostala som od štátu ( sociálnej poisťovne) 400,-eur vdovské po manželovi, ale štát ( sociálna poisťovňa) mi znížil môj starobný dôchodok o 200,-eur. To je smutné pre vdovy, ale podobné zásahy do ďalšej existencie žien majú opatrovateľky, ktoré sa vrátili na Slovensko a očakávali dobré dôchodky. Ich dôchodok je 10,-eur za každý odrobený rok.( pracujúce v [...]

Zaslúžia si občania na Slovensku, návštevu pápeža?

10.09.2021

Psi arcibiskupa Zvolenského alebo advokáta Pribelského, nariadili vyriešiť pravdivý článok od blogéra? Akú úlohu v tom hrá pán Kosej? Pán Pribelský, komu lížete ,,riť“ Kosejovi alebo on vám? Kde je právo , keď sa vyhrážate nájomníkom? Ak ste zvedavý, čítajte články a dozviete sa viac! Máme informáciu o ďalšom nájomníkovi, ktorému sa [...]

Bude pápež František, dávať ,,do laty“ aj kšefty arcibiskupa Zvolenského?

05.09.2021

J.E.Mons. ICDr. Stanislav Zvolenský, PhD. možno ani netuší, aké nekalé praktiky sa konajú za jeho chrbtom alebo je to inak? Známa asi pred pätnástimi rokmi si našla lacné bývanie v Bratislave, ktoré cirkev ponúkala pre sociálne slabšie osoby alebo rodiny. Podmienka bola, aby si za vlastné náklady opravili a vymaľovali izby, ktoré im zmluvne poskytli. Moja známa takto [...]

Daniel Lipšic

Lipšic ukazuje na SIS a počíta s tým, že zatknú aj jeho

17.09.2021 14:56

Špeciálny prokurátor uviedol, že štyria obvinení vyšetrovatelia sú stíhaní za veci, ktoré nie sú trestným činom.

mikulec

Mikulec odmieta, že by vedel o údajnom manipulovaní vyšetrovaní

17.09.2021 14:46, aktualizované: 15:04

Zriadenie pracovnej skupiny pre obnovu dôvery v právny štát považuje minister za dobré riešenie.

lengvarský

Nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené, reprofilizovať sa má v troch fázach

17.09.2021 14:06

Verím, že aj vďaka očkovaniu sa najhoršiemu krízovému scenáru vyhneme, povedal Lengvarský.

sulík, grohling

SaS si pre situáciu v polícii volá Mikulca na koberec

17.09.2021 13:36

Sulík považuje situáciu v bezpečnostných zložkách za znepokojujúcu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 54078x
Priemerná čítanosť článkov: 2575x

Autor blogu

Kategórie